D Ė M E S I O ! Informuojame, kad šių metų 05.22-06.02 procedūriniame kabinete, adresu Gumbinės 33C, Šiauliai, nebus imami mėginiai nagų ir odos mikroskopiniams tyrimams.

Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
Tinkamai žarnyno veiklai palaikyti infuzija

Tinkamai žarnyno veiklai palaikyti infuzija

86,90€

110,00€

vnt.
Aprašymas

Sudėtis: 

 • Adenozilkobalaminas
 • Cholinas
 • Elektrolitai
 • Kalcis
 • Kalis
 • L-alanil-L-glutaminas
 • L-lizinas
 • Taurinas

Taurinas - žinomas kaip aminorūgštis, kuri yra randama natūraliame maiste, sintetinama organizme bei gaminama cheminės sintezės būdu. Taurinas turi didelį poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai, stiprina raumenų funkcijas bei reguliuoja ir stabilizuoja kofeino poveikį. Padeda šalinti iš organizmo toksinus, turi antioksidacinių savybių, reguliuoja gliukozės lygį kraujyje ir dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose.

Lizinas - natūraliuose baltymuose randama aminorūgštis. Lizinas – viena svarbiausių žmogui aminorūgščių, organizme jis negali būti gaminamas, turi būti gaunamas su maistu – tai nepakeičiamoji aminorūgštis. Lizinas reikalingas augimui ir medžiagų apykaitos procesams, kurių metu jis verčiamas karnitinu, gliutamatu. Taip pat dalyvauja baltymų, fermentų, hormonų, anitikūnių sintezėje. Kartu su vitaminu C ir geležimi, lizinas sudaro kolageną, kuris yra kaulų, odos ir kitų jungiamųjų audinių sudėtinė dalis. Jis būtinas kaulų augimui, nes padeda pasisavinti ir sukaupti kalcį. 

Cholinas - vitaminas B4, kurį įtraukti į savo kasdienį racioną turėtų ne tik tie, kurie aktyviai sportuoja, tačiau visi, kurie nori būti sveiki.Cholinas, pirmiausia, dalyvauja smegenų procesuose. Taigi, jis yra labai rekomenduojamas tiems, kurie daug protiškai dirba, padeda pagerinti žmogaus atmintį. Cholinas kepenims - tikrai pati geriausia pagalba. Ši medžiaga veikia fosfolipidų sintezėje, kuri ir atliekama kepenyse. Taip pat atlaisvina kepenis nuo riebalų rūgščių. Cholino papildai taip pat teigiamai veikia ir baltymų, ir riebalų apykaitą.Tai yra prevencija nuo tulžies akmenų susidarymo. Labai svarbu tai, kad jis padeda normalizuoti miegą. Taigi, tai puiki pagalba tiems, kurie prastai miega, kuriuos kankina nemiga.

L-alanil-L-glutaminas - dipeptidas, suformuotas iš alanino ir glutamino, kuris yra stabili ir tirpi glutamino (amino rūgšties) tiekimo forma. Tai yra nepakeičiama aminorūgštis.. L-glutaminas skatina azoto kaupimąsi ir perdavimą į kultivuotas ląsteles. Kai gliukozės lygis yra žemas ir energijos poreikis yra didelis, glutaminas taip pat yra viena iš lengviausiai gaunamų amino rūgščių, ypač greitai besidauginančių ląstelių tipams arba ląstelėms, auginamoms hipoksinėmis sąlygomis (esant mažai gliukozės apykaitai). Tinkamas ruošiantis ilgalaikiam fiziniam krūviui, nes pagerina elektrolitų absorbciją ir didina ištvermę. L-alanil-L-glutaminas gali patenkinti mitybos poreikius, pagerinti žarnyno sveikatą ir sustiprinti imuninę sistemą.

Prieš intraveninę vitaminų terapiją būtina gydytojo konsultacija bei rekomenduojama atlikti būtiniausius kraujo tyrimus (BKT, CRB, ALT, AST, kreatininas, lipidograma).

 

Patarimai kaip pasiruošti:

 • Papusryčiaukite ar papietaukite. Prieš infuzijas nebūtina būti tuščiu skrandžiu.
 • Dėvėkite patogius, laisvus drabužius.
 • IV kabinete suteiksime jums vandens, kai tik norėsite daugiau - paprašykite asistuojančio personalo.
 • IV kabinete įrengtas TV bei suteikiama planšetė, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir praleisti tą laiką ramybės būsenoje.
Tinkamai žarnyno veiklai palaikyti infuzija
Tinkamai žarnyno veiklai palaikyti infuzija
Akcija
Naujiena

86,90€

110,00€

Taip pat rekomenduojame

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.