D Ė M E S I O ! Informuojame, kad šių metų 05.22-06.02 procedūriniame kabinete, adresu Gumbinės 33C, Šiauliai, nebus imami mėginiai nagų ir odos mikroskopiniams tyrimams.

Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
Exome DX egzomo diagnostinis tyrimas

Exome DX egzomo diagnostinis tyrimas

1 900,00€

vnt.
Aprašymas

Exome DX – viso egzomo tyrimas su diagnostine interpretacija.

Šio tyrimo metu atliekama viso egzomo sekoskaita, siekiant nustatyti sveikatos sutrikimus, kurie, manoma, turi genetinę kilmę. Exome DX yra skirtas pacientams, turintiems sudėtingą sveikatos istoriją ar simptomų, kurie nurodo į galimą genetinę ligą, net kai kiti genetiniai tyrimai parodė neigiamus rezultatus. Pacientai gali sužinoti apie genetinius pakitimus, kurie paaiškintų jų patiriamus simptomus. Šie rezultatai gali nulemti sprendimus dėl gydymo bei medicininės priežiūros bei turėti įtakos kitiems šeimos nariams. Tyrimas atliekamas tiek suaugusiems asmenims, tiek vaikams (su tėvų sutikimu).

Tyrimas atliekamas „Veritas“ laboratorijoje Europoje iš seilių arba veninio kraujo mėginio, rezultatai pateikiami per 6-8 savaites.

Exome DX egzomo diagnostinis tyrimas
Exome DX egzomo diagnostinis tyrimas

1 900,00€

Taip pat rekomenduojame

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.