Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
BŠT | Bendras šlapimo tyrimas

BŠT | Bendras šlapimo tyrimas

8,00€

Prekės kodas: 16048
vnt.
Aprašymas

Automatinis šlapimo tyrimas – tai greitas ir informatyvus būdas įvertinti šlapimo takų ir inkstų patologijas. Automatinis šlapimo tyrimas yra neatsiejama kasdieninė klinikinės laboratorijos dalis. Svarbu gauti greitus ir patikimus rezultatus, nes tai lemia tolimesnius tyrimus bei paciento būklės vertinimą. Juostelinis šlapimo diagnostinis metodas yra informatyvus atrankinis tyrimas, leidžiantis įvertinti bendrus organizmo sisteminius pokyčius inkstuose, kepenyse, šlapimo takuose ir kt. Tiriamos analitės: reakcija (pH), leukocitai (LEU), bakterijos (NIT), baltymas (PRO), gliukozė (GLU), ketonai (KET), urobilinogenas, bilirubinas (BIL), eritrocitai (ERY), santykinis tankis (SG), mikroalbuminas (MALB).

BŠT | Bendras šlapimo tyrimas
BŠT | Bendras šlapimo tyrimas
Prekės kodas: 16048

8,00€

Taip pat rekomenduojame