Dėmesio! Atidaryta nauja klinika Vilniuje, adresu Ozo g. 18, II aukštas, Geležinio vilko įėjimas!

Oro uostų informacija:

+370 632 22122

24/7

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

PT / INR | Kraujo krešėjimo rodiklių nustatymas

PT / INR | Kraujo krešėjimo rodiklių nustatymas

5,16€

6,00€

vnt.
Aprašymas

Protrombino laiko (PT) tyrimas pagal Quick yra pasauliniu mastu pripažintas krešėjimo atrankinis tyrimas, skirtas išorinio ir bendrojo krešėjimo kelių vertinimui (susidedančių iš VII, X, V, II krešėjimo faktorių ir fibrinogeno). PT tyrimas yra naudojamas pacientų, vartojančių geriamuosius antikoaguliantus, stebėsenai, koaguliopatijų prieš chirurgines intervencijas nustatymui ar įgimtų bei įgytų faktorių trūkumų diagnostikai.

Šis tyrimas taip pat yra diagnostinis įrankis diagnozuojant diseminuotos intravaskulinės koaguliacijos sindromą (DIK), vertinant kepenų funkciją ar vitamino K stoką, kuri gali atsirasti dėl sunkaus laipsnio mitybos sutrikimo ar dėl vitamino K metabolizmo sutrikimų, kadangi II, VII ir X faktoriais yra priklausomi nuo vitamino K. Tyrimo principas Tyrimo sudėtyje yra tromboplastino ir kalcio, kurie aktyvuoja išorinę krešėjimo kaskadą, kai yra įdedami į citruotą žmogaus plazmą. Išmatuojamas laiko tarpas nuo reagento pridėjimo iki fibrino krešulio susidarymo ir nurodomas sekundėmis.

Rekomendacijos:

  • Rekomenduojama profilaktiškai atlikti 1 kartą per metus, prieš operacijas, ligų diagnostikai ir gydymo kontrolei atliekamas periodiškai pagal gydytojo nurodymus.
  • Tyrimo rezultatams turi įtakos amžius, vartojami vaistai, mityba, rūkymas, nėštumas.
  • Tyrimo paėmimui reikalinga atvykti nevalgius 12-14 val ir 2-3 dienas nevartoti aspirino ir kitų antikoauguliantų.
PT / INR | Kraujo krešėjimo rodiklių nustatymas
PT / INR | Kraujo krešėjimo rodiklių nustatymas
Akcija

5,16€

6,00€

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.