Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

PT / INR | Kraujo krešėjimo rodiklių nustatymas

PT / INR | Kraujo krešėjimo rodiklių nustatymas

8,00€

Prekės kodas: 15077
vnt.
Aprašymas

Protrombino laiko (PT) tyrimas pagal Quick yra pasauliniu mastu pripažintas krešėjimo atrankinis tyrimas, skirtas išorinio ir bendrojo krešėjimo kelių vertinimui (susidedančių iš VII, X, V, II krešėjimo faktorių ir fibrinogeno). PT tyrimas yra naudojamas pacientų, vartojančių geriamuosius antikoaguliantus, stebėsenai, koaguliopatijų prieš chirurgines intervencijas nustatymui ar įgimtų bei įgytų faktorių trūkumų diagnostikai.

Šis tyrimas taip pat yra diagnostinis įrankis diagnozuojant diseminuotos intravaskulinės koaguliacijos sindromą (DIK), vertinant kepenų funkciją ar vitamino K stoką, kuri gali atsirasti dėl sunkaus laipsnio mitybos sutrikimo ar dėl vitamino K metabolizmo sutrikimų, kadangi II, VII ir X faktoriais yra priklausomi nuo vitamino K. Tyrimo principas Tyrimo sudėtyje yra tromboplastino ir kalcio, kurie aktyvuoja išorinę krešėjimo kaskadą, kai yra įdedami į citruotą žmogaus plazmą. Išmatuojamas laiko tarpas nuo reagento pridėjimo iki fibrino krešulio susidarymo ir nurodomas sekundėmis.

Rekomendacijos:

  • Rekomenduojama profilaktiškai atlikti 1 kartą per metus, prieš operacijas, ligų diagnostikai ir gydymo kontrolei atliekamas periodiškai pagal gydytojo nurodymus.
  • Tyrimo rezultatams turi įtakos amžius, vartojami vaistai, mityba, rūkymas, nėštumas.
  • Tyrimo paėmimui reikalinga atvykti nevalgius 12-14 val ir 2-3 dienas nevartoti aspirino ir kitų antikoauguliantų.
PT / INR | Kraujo krešėjimo rodiklių nustatymas
PT / INR | Kraujo krešėjimo rodiklių nustatymas
Prekės kodas: 15077

8,00€

Taip pat rekomenduojame