Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Apie mus

Apie mus

UAB Rezus.lt

UAB Rezus.lt yra ilgametę patirtį turinti asmens sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti profesionalias medicinos paslaugas Vilniuje, Šiauliuose, Kaune, Mažeikiuose, Panevėžyje ir Joniškyje. Mūsų komanda džiaugiasi aptarnavusi daugiau nei 90 000 lojalių klientų per daugiau nei 14 metų veiklos laikotarpį.

Mūsų paslaugų spektras apima įvairias medicinos paslaugas, tokius kaip aukščiausios kokybės tyrimai, skiepai, sveikatos patikros bei gydytojų specialistų konsultacijos. Be to, mes siūlome intraveninės terapijos paslaugas ir atliekame radiologinius tyrimus, įskaitant rentgeno ir mamografo tyrimus.

Mūsų misija yra užtikrinti kiekvieno kliento gerovę ir sveikatą, teikiant aukščiausio lygio medicinos paslaugas, paremtas nuolatiniu aukščiausių standartų laikymusi bei šiuolaikinėmis technologijomis.

MŪSŲ LICENCIJA spausti čia

Mūsų pažadas jums

 

  • Užtikrinti, kad kiekvienas užsakovas saugiai ir oriai jaustųsi, nuolat pasitikėtų įmonės tyrimų rezultatais ir konfidencialumu;
  • Skatinti įmonės darbuotojų iniciatyvumą, atvirumą, toleranciją, kompetencijos tobulinimą ir praktinių įgūdžių ugdymą;
  • Įvertinti ir pripažinti darbuotojų nuopelnus ir indėlį į užsakovo ir paciento sveikatą, bei skatinti siekti kuo aukštesnių rezultatų;
  • Auginti žmonių sveikatos raštingumą ir edukuoti apie svarbą rūpintis savo sveikata.
Apie mus

Vizija

Būti lydere ir moderniausia medicinos laboratorinių tyrimų įmone, nuolat teikiančia kokybiškas, saugias laboratorines paslaugas, vertinančia savo užsakovus, jų poreikius ir lūkesčius, prisidedančia ir didinančia indėlį į paciento ir kiekvieno žmogaus sveikatą.

Misija

Mūsų misija yra užtikrinti kiekvieno kliento gerovę ir sveikatą, teikiant aukščiausio lygio medicinos paslaugas, paremtas nuolatiniu aukščiausių standartų laikymusi bei šiuolaikinėmis technologijomis.

2009

2009

Šiauliuose atidaryta pirmoji laboratorija ir procedūrų kabinetai, suteikiantys vietos gyventojams galimybę naudotis aukštos kokybės medicinos paslaugomis. Tai leido gerinti diagnostikos galimybes šiame regione ir padėjo didinti gyventojų prieinamumą sveikatos priežiūros paslaugoms.

2012

2012

Mažeikiuose pradėta veikla su laboratorija ir procedūrų kabinetais, kurie teikia aukščiausios kokybės medicinos paslaugas adresu Naftininkų g. 9. Šios paslaugos lėmė sveikatos priežiūros pasiekiamumo gerinimą šioje regione ir veikia iki šiol.

2012

Atidarytas padalinys Panevėžyje, kuris stiprino medicinos priežiūros infrastruktūrą šiame regione ir padėjo užtikrinti efektyvesnį pacientų prieigą prie reikalingų gydymo paslaugų.

2015

2015

Įmonė peržiūrėjo savo tikslus ir viziją, siekdama tapti patrauklesne vieta medicininiams tyrimams. Ši strategija taip pat apėmė iniciatyvas kurti draugiškesnę ir vaikams pritaikytą aplinką, skatinančią sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą.

2016

2016

Šiauliuose buvo atidarytas citologijos ir histologijos padalinys, kuris stiprino laboratorinių tyrimų kokybę šiame regione. Ši nauja infrastruktūra prisidėjo prie tikslaus diagnozavimo ir adekvačių gydymo sprendimų priėmimo.

2020

2020

Laboratorija ir pirmasis procedūrų kabinetas pradėjo veikti Vilniuje bei Kaune, plėsdami medicinos paslaugų pasiūlą šiose miestuose ir suteikdami gyventojams galimybę naudotis aukščiausios kokybės diagnostikos ir gydymo paslaugomis.

2021

2021

Pradėta Covid-19 testavimo ir mobilių punktų veikla prie visų Lietuvos oro uostų bei prekybos centrų, padedant užtikrinti saugią aplinką keliaujantiems žmonėms ir prekybos vietose esantiems asmenims.

2022

2022

Atidaryta pirmoji klinika prekybos centre Vilniuje, kurioje pradėta teikti intraveninės vitaminų terapijos paslauga, skatinant sveiką gyvenimo būdą ir stiprinant imunitetą.

2022

Suburta gydytojų specialistų komanda Vilniuje ir Šiauliuose, stiprinant gydytojų bendradarbiavimą ir užtikrinant aukštą pacientų priežiūros standartų laikymąsi.

2023

2023

Pradėtos teikti ambulatorinės slaugos paslaugos namuose Šiauliuose, Mažeikiuose ir Vilniuje, padedant palengvinti pacientų prieigą prie medicininės priežiūros, ypač tiems, kuriems sunku pasiekti ligoninę ar kliniką.

2023

Atidaryta nauja klinika Vilniuje, adresu Švitrigailos g. 11B, teikianti išplėstas medicinos paslaugas, siekiant gerinti sveikatos priežiūros prieinamumą vietos gyventojams.