Informuojame, kad nuo 2024.03.01 keisis teikiamų paslaugų kainos

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Nematomos negalios saulėgrąža

Nematomos negalios saulėgrąža paveiksliukas

 

Mūsų įmonė ir mes - visos jos darbuotojų bendruomenė - su didžiausiu malonumu palaikome "Nematomos negalios saulėgrąžos" iniciatyvą. Mes įsipareigoję užtikrinti, kad mūsų įmonė būtų draugiška ir priimanti visiems, nepaisant jų galimų nematomų negalių.

Kas yra "Nematomos negalios saulėgrąža"? Tai simbolis, kuris padeda žmonėms, turintiems nematomų negalių, lengviau komunikuoti savo poreikius ir gauti reikiamą pagalbą, jei to reikia. Tai yra puikus būdas parodyti savo paramą ir supratimą žmonėms, kuriems gali prireikti papildomo dėmesio, nors jų negalios ne visada akivaizdios.

Mūsų darbuotojai yra informuoti apie šią iniciatyvą ir yra pasirengę suteikti pagalbą visiems, kurie jos reikalauja. Mes taip pat skatiname visus klientus, partnerius ir svečius pasinaudoti šia galimybe ir jaustis laukiami bei gerbiami mūsų įmonėje.

Mūsų tikslas yra sukurti aplinką, kurioje kiekvienas žmogus gali jaustis saugus ir suprastas. Mes įsipareigoję nuolat tobulinti savo veiklą, kad užtikrintume aukštą klientų aptarnavimo ir bendruomenės integracijos lygį.

Adresai tyrimams

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.