Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką daryti, jeigu negaunu atlikto COVID tyrimo sertifikato?

Jeigu negaunate atlikto COVID tyrimo sertifikato į nurodytą el.paštą, pasitikrinkite Šlamšto aplanką. Jeigu dokumento ten nėra, skubiais atvejais darbo dienomis (I-V 8:00-19:00val.) rašykite mums laišką info@kraujolaboratorija.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, gimimo metus ir kuriame padalinyje atlikote tyrimus.

Ką daryti, jeigu negaliu prisiskambinti užsiregistruoti tyrimams?

Šiuo periodu mūsų skambučių centras dirba padidėjusiu krūviu, atsiprašome, jeigu nepavyksta prisiskambinti. Visada galite patys užsiregistruoti internetu savarankiškai: https://www.registracija.rezus.lt arba parašykite mums el.laišką info@kraujolaboratorija.lt.

Ką daryti, jeigu gautame sertifikate neteisingai nurodyti mano duomenys?

Jeigu reikia pataisyti duomenis atlikto COVID tyrimo sertifikate, prašome kreiptis: skubiais atvejais darbo dienomis (I-V 8:00-19:00val.) rašykite mums laišką info@kraujolaboratorija.lt.

Ką daryti, jeigu mano atliktų COVID tyrimų rezultatai nepateikti esveikata.lt portale?

Prašome parašyti el.laišką info@kraujolaboratorija.lt su Jūsų vardu, pavarde, gimimo data ir filialą, kuriame tyrimą atlikote. Patikrinsime ir Jus informuosime.

Ką daryti, jeigu negaliu prisijungti prie sistemos peržiūrėti savo atliktų tyrimų rezultatų?

Jeigu tyrimus atlikote iki 2021-12-06d., prisijungimo varde dažniausiai padaromos klaidos, kad tarp vardo ir pavardės nepadedamas apatinis brūkšnys “_”. Atidžiai ir identiškai įrašykite prisijungimo duomenis. Jeigu nepavyksta, rašykite el.paštu info@kraujolaboratorija.lt.

Jeigu nepavyksta prisijungti po apsilankymo nuo 2021-12-06d. – rašykite į el.paštą info@kraujolaboratorija.lt.

Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, gimimo metus ir kuriame padalinyje atlikote tyrimus.

Kokie yra COVID PGR ir antigenų atlikimo laikai?

COVID antigeno tyrimas atliekamas per 20-30 minučių ir išsiunčiamas atlikto tyrimo sertifikatas (jeigu taikoma). Jeigu negaunate sertifikato nuo apsilankymo po 2 valandų, prašome kreiptis: skubiais atvejais darbo dienomis (I-V 8:00-19:00val.) rašykite mums laišką info@kraujolaboratorija.lt.

COVID PGR tyrimo atlikimo laikai skelbiami čia.

Ką daryti, jeigu noriu atšaukti savo vizitą?

Rašykite į el.paštą info@kraujolaboratorija.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir kuriame padalinyje atlikote rezervaciją. Arba tai galite padaryti savarankiškai, rezervacijos patvirtinimo laiške paspausdami Atšaukti rezervaciją.

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.