Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
Neisseria gonorrheae (PGR) šlapime

Neisseria gonorrheae (PGR) šlapime

14,00€

20,00€

Prekės kodas: 19038
vnt.
Aprašymas

Neisseria gonorrhoeae - gonorėja yra plačiai paplitusi infekcija, kuria užsikrečiama per oralinius, vaginalinius ar analinius lytinius santykius. Simptomai įprastai pasireiškia praėjus 1–14 dienų po lytinio kontakto su užsikrėtusiu asmeniu. Gonorėjos bakterijos vyrams ir moterims sukelia skirtingus simptomus. Vyrams pasireiškia skausmas ar deginimas šlapinantis, baltos, gelsvos ar žalsvos spalvos išskyros iš varpos, sėklidžių patinimas. Daugumai moterų simptomai nepasireiškia, tačiau gali atsirasti kraujavimas tarp menstruacijų ar lytinių santykių metu, skausmas ar deginimas šlapinantis. Neaptikta, negydoma arba netinkamai gydoma, infekcija gali išplisti į viršutinius lytinius takus ir išsivystyti komplikuota gonokokinė infekcija, kuri sukelia dubens uždegimines ligas, negimdinį nėštumą, nevaisingumą moterims ir varpos edemą, epididimitą vyrams.

Kaip tinkamai pasiruošti tyrimams galite sužinoti paspaudę šią nuorodą.

Neisseria gonorrheae (PGR) šlapime
Neisseria gonorrheae (PGR) šlapime
Prekės kodas: 19038
Akcija

14,00€

20,00€

Taip pat rekomenduojame