D Ė M E S I O ! Informuojame, kad šių metų 05.22-06.02 procedūriniame kabinete, adresu Gumbinės 33C, Šiauliai, nebus imami mėginiai nagų ir odos mikroskopiniams tyrimams.

Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

COR | Kortizolis

COR | Kortizolis

11,00€

vnt.
Aprašymas

Kortizolis (COR) – tai pagrindinis gliukokortikoidas, gaminamas antinksčių žievėje. Dažniausiai kortizolio koncentracija tiriama diagnozuojant ligas, kurias sukelia perteklinė kortizolio gamyba Kušingo sindromo metu, antinksčių steroidų stoka Adisono ligos metu, ir gydymo stebėsenai. Padidėjusi koncentracija serume nustatoma stresinio atsako, psichiatrinių ligų, nutukimo, diabeto, alkoholizmo ir nėštumo metu, o tai gali sukelti diagnostinių sunkumų Kušingo sindromo atveju. Žema kortizolio koncentracija nustatoma pacientams su retais antinksčių fermentų trūkumais ir patiriantiems ilgalaikį stresą. Normaliai didžiausia kortizolio sekrecija nustatoma antroje nakties pusėje, o kortizolio koncentracijos pikas pasiekiamas ankstyvą rytą. Po to kortizolio koncentracija dienos bėgyje ima kristi, o žemiausia koncentracija pasiekiama pirmoje nakties pusėje. Taigi imant kortizolio mėginius, reikia atsižvelgti į cirkadines kortizolio sekrecijos variacijas ir streso poveikį.

COR | Kortizolis
COR | Kortizolis

11,00€

Taip pat rekomenduojame

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.