Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

ALB | Albuminas

ALB | Albuminas

5,00€

Prekės kodas: 15009
vnt.
Aprašymas

Albuminas sudaro apie 60% bendro kraujo baltymo kiekio. Jis sintezuojamas kepenyse. Albuminas sudaro onkotinio plazmos slėgio pagrindą ir todėl palaiko cirkuliuojančio kraujo tūrį. Albuminas yra pagrindinė organizmo transportinė medžiaga. Šis baltymas perneša kalcį, manganą, cinką, hormonus, medikamentus. Kartais kalcio ir kitų medžiagų koncentracijos pokytis gali būti susijęs su ryškiais albumino koncentracijos svyravimais. Nustatant kalcio ar kitų medžiagų koncentraciją reikia stebėti ir albumino koncentraciją.

Albuminas prisijungia ir padaro tirpiais nepolinius junginius, pvz., plazmos bilirubiną ir ilgos grandinės riebalų rūgštis, taip pat prisijungia įvairius medikamentus.

Hiperalbuminemija yra reta liga, kurią sukelia sunki dehidratacija ir ryški venostazė. Hipoalbuminemiją gali sukelti pablogėjusi sintezė, pvz., sergant kepenų liga arba dėl baltymų stokojančios mitybos; malabsorbcijos sindromų arba prastos mitybos sukeltas aminorūgščių absorbcijos sumažėjimas; baltymų praradimas į išorę, pasireiškiantis nefrotinio sindromo, enteropatijos arba nudegimų metu; pakitęs paskirstymas, pvz., ascito atveju.

ALB | Albuminas
ALB | Albuminas
Prekės kodas: 15009

5,00€

Taip pat rekomenduojame