I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
Vitamino C lašelinė

Vitamino C lašelinė

45,00€

+37060020303
Aprašymas

Paslauga teikiama šiais adresais:

Vilnius: Ozo g. 18 (PC Ozas, II aukštas), Žemaitės g. 22, Nemenčinės pl. 4D-101.

Šiauliai: Gumbinės g. 33C.

Internetu neparduodama.

Vitaminas C - antioksidantas, kuris mūsų ląsteles apsaugo nuo laisvųjų deguonies radikalų, kurie sukelia genetinės medžiagos pažaidas. Vitaminas C taip pat padeda išvengti širdies ligų, dalyvauja imuninės sistemos palaikyme.

Vitaminas C jau ilgą laiką pripažintas kaip stiprus vitaminas ir antioksidantas, galintis padėti sprendžiant daugybę sveikatos problemų ir skatinti organizmo gijimą. Didelės dozės vitamino C gaunamos intraveniniu būdu yra idealus būdas sustiprinti organizmo imuninę sistemą ir turėti optimalų šio galingo antioksidanto kiekį. Vitaminų užpilai yra puikus būdas užkirsti kelią ligoms, gydyti infekcijas ir ūmines ar lėtines sveikatos būklę.

Žaizdų gijimas

Vitaminas C padeda organizmui formuoti ir palaikyti jungiamąjį audinį, kaulus, odą ir kraujagysles. Tai reiškia, kad didelės vitamino C dozės, suleidžiamos į veną, gali padėti organizmui greičiau užgyti žaizdoms, įpjovimams ir įbrėžimams ant odos. Taip yra ir todėl, kad vitaminas C yra antioksidantas, padedantis atkurti audinius ir sumažinti uždegimo sukeltą žalą.

Sveikesnė oda

Dėl didelių antioksidacinių savybių ir vaidmens kolageno gamyboje vitaminas C yra esminis odos sveikatos komponentas. Dėl laisvųjų radikalų kovojančių vitamino C galių būtina apsaugoti odą nuo ankstyvo senėjimo ir raukšlių. Atliekant intravenines infuzijas, jis yra dvigubai naudingesnis, nes į infuziją įpilami skysčiai drėkina odą ir pagerina vitamino C pasisavinimą.

Stipresnė imuninė sistema

Žmonės, kurių imuninėje sistemoje yra daug vitamino C, yra geriau pasirengę kovoti su infekcijomis, tokiomis kaip peršalimas ar gripas. Vitaminas C taip pat skatina baltųjų kraujo kūnelių, kuriuos organizmas naudoja apsisaugoti nuo ligų, gamybą. Didelės vitamino C dozės gali nepajėgti „išgydyti“ peršalimo, tačiau buvo įrodyta, kad jis padeda sumažinti ligos trukmę ir sunkumą. Mažas vitamino C kiekis siejamas su tokiomis ligomis kaip skorbutas.

Geresnė nuotaika

Žmonės, kuriems trūksta vitamino C, gali jaustis pavargę ir prislėgti, tačiau net ir tie, kurių vitamino C kiekis yra pakankamas, gali patirti tokias nuotaikas. Didelė IV vitamino C dozė gali žymiai pagerinti nuotaiką, kovodama su laisvaisiais radikalais, sukeliančiais oksidacinį stresą. Oksidacinis stresas organizme gali sukelti neuropsichologinius sutrikimus, tokius kaip depresija ir nerimas.

Kaip rodo aukščiau minėti pranašumai, vitaminas C yra puikus vitaminas, kuris gali padėti organizmui įvairiais būdais. Didžioji dalis šiuolaikinės medicinos koncentruojasi į reagavimą į ligą, bet nesikoncentruoja į geriausią būdą išvengti susirgimo – prevenciją! Vitaminas C padeda apsisaugoti nuo ligų, su senėjimu susijusių ligų, taip pat padeda atitaisyti ląstelėms jau padarytą žalą.

Vitamino C lašelinė
Vitamino C lašelinė
+37060020303
Taip pat rekomenduojame