I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

Nerimo simptomų kraujo tyrimų paketas

Nerimo simptomų kraujo tyrimų paketas

99,50€

vnt.
Aprašymas

Nerimo simptomų kraujo tyrimų paketas yra panašus į depresijos simptomų kraujo tyrimų paketą, tačiau jis taip pat atkreipia dėmesį į specifinius faktorius, kurie gali būti susiję su nerimo sutrikimais arba prisidėti prie jų vystymosi.

Tyrimų paketą sudaro10 tyrimų:

  • Bendras kraujo tyrimas gali padėti nustatyti galimas kraujotakos ar uždegimo problemas, kurios gali būti susijusios su nerimo simptomais
  • Geležies trūkumas gali prisidėti prie nuovargio ir energijos lygio sumažėjimo, kurie gali padidinti nerimo lygį.
  • Magnio tyrimas svarbus nervų sistemos veiklai. Jo trūkumas gali turėti įtakos nuotaikai ir nervų sistemos funkcionavimui.
  • TTH (tirotropinis hormonas) skydliaukės veiklos sutrikimai gali turėti įtakos nerimo simptomams, panašiai kaip ir depresijos atveju.
  • FT3 (laisvas trijodtironinas) ir FT4 (laisvas tiroksinas) šie skydliaukės hormonai gali turėti įtakos nuotaikai ir energijos lygiui, taigi jų tyrimas taip pat gali būti svarbus nerimo atveju.
  • ATPO (antitireoglobulino antikūnai) tyrimas gali nustatyti autoimuninius skydliaukės sutrikimus, kurie gali turėti įtakos nerimo būsenai
  • Vitaminas D vaidina svarbų vaidmenį neurotransmiterių gamyboje, įskaitant serotonino gamybą. Serotoninas yra neurotransmiteris, kuris gali turėti įtakos nuotaikai ir emociniam stabilumui. Nepakankamas vitamino D kiekis gali prisidėti prie serotonino lygio sumažėjimo, kas gali padidinti nerimo lygį.
  • Vitaminas B12 svarbus nervų sistemos sveikatai ir normaliai funkcionavimui. Jo trūkumas gali sukelti nervų sistemos sutrikimus, įskaitant periferinių nervų pažeidimus, kurie gali pasireikšti nerimu, dirglumu ir kitais simptomais.
  • Vitaminas B9 (folio rūgštis) taip pat yra būtinas nervų sistemos sveikatai. Trūkumas gali turėti įtakos neurotransmiterių gamybai, įskaitant serotonino ir dopamino gamybą, kurie gali turėti įtakos nuotaikai ir emocinei būsenai.

Šie tyrimai yra skirti atskleisti galimas biochemines arba fiziologines priežastis, galinčias prisidėti prie nerimo simptomų. Tačiau, kaip ir depresijos atveju, jie turi būti vertinami ir konsultuojantis su gydytoju, o rezultatai turi būti interpretuojami atsižvelgiant į visą paciento sveikatos istoriją.

Nerimo simptomų kraujo tyrimų paketas
Nerimo simptomų kraujo tyrimų paketas

99,50€

Taip pat rekomenduojame