I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

Depresijos simptomų kraujo tyrimų paketas

Depresijos simptomų kraujo tyrimų paketas

95,00€

vnt.
Aprašymas

Depresijos simptomų kraujo tyrimų paketas apima keletą svarbių tyrimų, kurie padeda nustatyti galimas biochemines arba fiziologines depresijos priežastis ir kartu diagnozuoti arba išskirti kitas ligas, turinčias panašius simptomus. Šie tyrimai gali būti labai svarbūs atliekant visapusišką sveikatos būklės vertinimą ir priimant sprendimus dėl gydymo.

Tyrimų paketą sudaro 9 tyrimai:

  • Bendras kraujo tyrimas apima įvairių kraujo rodiklių, tokių kaip leukocitų, eritrocitų, trombocitų kiekis ir kt., nustatymą. Tai leidžia nustatyti galimas kraujotakos ar uždegimo problemas, kurios gali būti susijusios su depresija ar jos simptomais.
  • Geležies trūkumas gali sukelti nuovargį, silpnumą ir sumažinti energijos lygį, o tai gali prisidėti prie depresijos vystymosi.
  • TTH (tirotropinis hormonas) leidžia įvertinti skydliaukės veiklą. Skydliaukės disfunkcija, įskaitant hipotirozės (sumažėjęs skydliaukės hormonų kiekis) arba hipertirozės (padidėjęs skydliaukės hormonų kiekis) būkles, turi didelę įtaką nuotaikai ir emocijų valdymui.
  • FT3 (laisvas trijodtironinas) ir FT4 (laisvas tiroksinas) tyrimai taip pat susiję su skydliaukės funkcija. Skydliaukės hormonų lygis gali turėti įtakos nuotaikai ir energijos lygiui, todėl jų tyrimas gali būti svarbus depresijos atveju.
  • ATPO (antitireoglobulino antikūnai) tyrimas nustato antikūnus, kurie gali būti susiję su autoimuninėmis skydliaukės ligomis, tokiomis kaip Hashimoto tiroiditas. Šios ligos gali turėti įtakos nuotaikai ir bendrai gerovei.
  • Vitaminas D vaidina svarbų vaidmenį neurotransmiterių gamyboje, įskaitant serotonino gamybą. Serotoninas yra neurotransmiteris, kuris gali turėti įtakos nuotaikai ir emociniam stabilumui. Nepakankamas vitamino D kiekis gali prisidėti prie serotonino lygio sumažėjimo, kas gali padidinti nerimo lygį.
  • Vitaminas B12 svarbus nervų sistemos sveikatai ir normaliai funkcionavimui. Jo trūkumas gali sukelti nervų sistemos sutrikimus, įskaitant periferinių nervų pažeidimus, kurie gali pasireikšti nerimu, dirglumu ir kitais simptomais.
  • Vitaminas B9 (folio rūgštis) taip pat yra būtinas nervų sistemos sveikatai. Trūkumas gali turėti įtakos neurotransmiterių gamybai, įskaitant serotonino ir dopamino gamybą, kurie gali turėti įtakos nuotaikai ir emocinei būsenai.

Visi šie tyrimai gali būti svarbūs nustatant galimas depresijos priežastis arba prisidedantys veiksniai, tačiau jie turi būti atliekami ir vertinami kartu su kitais diagnostiniais metodais ir konsultuojantis su gydytoju. 

Depresijos simptomų kraujo tyrimų paketas
Depresijos simptomų kraujo tyrimų paketas

95,00€

Taip pat rekomenduojame