I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
AnteMEL - vėžio rizikos tyrimas

AnteMEL - vėžio rizikos tyrimas

270,00€

Prekės kodas: 19633
vnt.
Aprašymas

Genetinis tyrimas, kurio metu nustatomas poligeninės rizikos balų skaičius ir įvertinama individuali tiriamojo asmens rizika susirgti melanoma.

Tai naujos kartos tyrimas, pagrįstas genetikos ir statistikos mokslų duomenimis. Genetinės analizės komanda pateikia išsamią tyrimo rezultatų interpretaciją, kurioje nurodomos nustatytos mutacijos (vieno nukleotido polimorfizmai, angl. SNP) ir, sumuojant riziką didinančių bei riziką mažinančių mutacijų poveikį, nurodomas poligeninės rizikos susirgti tiriamos rūšies vėžiu įvertis. Paciento rizika susirgti lyginama su jo amžiaus grupės pacientų vidutine rizika, taip įveikiant įprastinių sveikatos patikros programų spragas, kurios paremtos vien paciento amžiumi, bet neįvertina individualių rizikos veiksnių. Tyrimo rezultatų ataskaitoje yra pateikiamos medicininės rekomendacijos: nurodomas reikalingas specializuotos patikros dažnumas, rekomenduojami vėžio rizikos sumažinimo būdai, įskaitant ir individualizuotų preparatų vartojimą.

Tyrimas AnteMEL yra vienas iš melanomos ankstyvosios prevencijos ir ankstyvosios detekcijos įrankių. Šio tyrimo tikslas – sumažinti ankstyvo mirtingumo nuo melanomos riziką, taikant pirminės ir antrinės prevencijos priemones.

Rekomendacija nuo kada atlikti tyrimą: rekomenduojama 18-70 m. amžiaus moterims ir vyrams.

Ėminys: burnos gleivinės tepinėlis.

Atlikimo laikas po patekimo į laboratoriją: 3-6 sav.

AnteMEL - vėžio rizikos tyrimas
AnteMEL - vėžio rizikos tyrimas
Prekės kodas: 19633

270,00€

Taip pat rekomenduojame