Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

APO A1 | Apolipoproteinas A1

APO A1 | Apolipoproteinas A1

12,00€

Prekės kodas: 15114
vnt.
Aprašymas

Apolipoproteinai įeina į baltyminę lipoproteinų dalį. Lipoproteinai yra atsakingi už cholesterolio pernešimą . Apolipoproteinai A dalyvauja aktyvuojant fermentus. Šie fermentai aktyvina cholesterolio judėjimą iš audinių į Didelio tankio lipoproteinus. Apolipoproteinai A kepenų receptoriams padeda pažinti šiuos lipoproteinus, kad jie būtų saugojami kepenyse. Apolipoproteinų A tyrimas naudingas įvertinant padidėjusio cholesterolio koncentracijos kraujyje gydymą, gydymo efektyvumą ir eigą.

Padidėja apolipoproteinų A koncentracija esant paveldimam cholesterolio esterio pernešančio baltymus deficitui. Esant nėštumui, netekus svorio, vartojant estrogenus, vartojant per oralinius kontraceptikus

Sumažėja apolipoproteinų A koncentracija sergant koronarinė arterijų liga, cukriniu diabetu, esant lėtiniu inkstų nepakankamumui, vartojant kai kuriuos vaistus (pvz. diuretikus, beta blokatorius)

Rekomendacijos:

  • Rekomenduojama profilaktiškai atlikti 1 kartą per metus, ligų diagnostikai ir gydymo kontrolei atliekamas periodiškai pagal gydytojo nurodymus.
  • Tyrimo rezultatams turi įtakos vartojami vaistai, mityba (vartojami maisto papildai).
  • Tyrimo paėmimui reikalinga atvykti nevalgius 12 val.
APO A1 | Apolipoproteinas A1
APO A1 | Apolipoproteinas A1
Prekės kodas: 15114

12,00€

Taip pat rekomenduojame

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.