Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

Beta – Karotenas

Beta – Karotenas

60,00€

Prekės kodas: 18917
vnt.
Aprašymas

Beta-karotenas priklauso grupei geltonų ir raudonų augalinių medžiagų, pasižyminčių dažomuoju poveikiu. Beta-karotenas – tai medžiaga, kuri suteikia morkoms ir kitoms daržovėms oranžinę spalvą. Beta-karotenas taip pat yra provitaminas, kuris virsta vitaminu A tokiais kiekiais, kokių reikia mūsų organizmui.

Beta-karotenas yra puikus augalinis vitamino A šaltinis. Beta-karotenas tirpsta riebaluose, todėl organizmas jį geriau įsisavina, vartojant kartu su kurios nors rūšies riebalais. Pavirtęs vitaminu A, beta-karotenas dalyvauja procesuose, padedančiuose išlaikyti gerą odos ir gleivinės būklę. Jis labai svarbus normaliam ląstelių dalijimosi procesui ir imuninės funkcijos užtikrinimui. Be to, jis padeda išlaikyti normalų regėjimą. Be to, nėra jokio pagrindo baimintis, kad iš beta-karoteno gausite per didelę vitamino A dozę, nes organizmas nustoja perdirbti beta-karoteną iškart, vos tik papildo turimas vitamino atsargas.

Beta – Karotenas
Beta – Karotenas
Prekės kodas: 18917

60,00€

Taip pat rekomenduojame