Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

Ca | Kalcis

Ca | Kalcis

5,00€

Prekės kodas: 15033
vnt.
Aprašymas

Kalcis yra labiausiai organizme paplitęs mineralas, kurio 99 procentai yra kauluose, likęs kalcis yra pasiskirstęs tarp įvairių audinių ir užląstelinių skysčių, kur jis atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį daugelyje gyvybinių procesų.

Tarp kalcio funkcijų, nesusijusių su kaulų sitema, yra dalyvavimas kraujo krešėjime, neuroraumeninis impulso perdavimas, skeleto ir širdies raumenų dirglumas, fermentų aktyvacija ir ląstelių membranų vientisumo bei pralaidumo palaikymas. Kalcio apukaitos procesai organizme susiję su paratiroidiniu hormonu (PTH), kalcitoninu ir vitamino D.

Padidėjusi kalcio koncentracija serume gali būti stebima ir dauginės mielomos ar kitų vėžinių ligų atvejais. Hipokalcemija gali būti stebima pvz.: hipoparatiroidizmo, nefrozės ar pankreatito metu.

Rekomendacijos:

  • Rekomenduojama profilaktiškai atlikti 1 kartą per metus, ligų diagnostikai ir gydymo kontrolei atliekamas periodiškai pagal gydytojo nurodymus.
  • Tyrimo rezultatams turi įtakos vartojami vaistai, mityba (vartojami maisto papildai).
  • Tyrimo paėmimui reikalinga atvykti nevalgius 12 val., 2-3 d. prieš tyrimą vengti papildų su kalciu ir vitaminu D.
Ca | Kalcis
Ca | Kalcis
Prekės kodas: 15033

5,00€

Taip pat rekomenduojame