Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
Išmatų profilaktinis pasėlis

Išmatų profilaktinis pasėlis

20,00€

Prekės kodas: 17033
vnt.
Aprašymas

Išmatų pasėlio tyrimas naudojamas norint identifikuoti potencialius žarnyno patogenus. Tikėtis patogenų augimo pasėlyje galima tada, kai: 1) atliekant koprologinį tyrimą randama daug leukocitų; 2) yra kraujinga diarėja; 3) yra karščiavimas, 4) yra neaiški klinika ir ligonis sugrįžo iš kelionės, kur gali būti enteroinfekcijos židinių; 5) ligonis kontaktavo su patogenine medžiaga.

Kaip paimti tyrimams išmatų mėginį: Išmatos tyrimams renkamos į švarius ir sausus plastikinius vienkartinius indelius (galima įsigyti vaistinėje). Į mėginį neturi patekti vanduo ir šlapimas, todėl išmatų negalima rinkti iš tualeto.Išmatos renkamos iš vienos porcijos kelių vietų, ypatingai reikia atkreipti dėmesį į gleivių, kraujo gumuliukus išmatose, juos būtinai reikėtų surinkti ištyrimui. Reikalingas išmatų kiekis tyrimui yra 5-10 g (vieno graikinio riešuto dydžio), jei išmatos skystos ar vandeningos – 10 ml.

Išmatos netinkamos tyrimui, jei vartojote ar vartojate antibiotikus, sulfanilamidus, antihelmintinius vaistus. Jos turi būti ištirtos prieš gydymą minėtais preparatais arba praėjus 5–10 dienų po vaistų vartojimo.

Taip pat mikrobiologinių tyrimų pagalba nustatomas mikrobų jautrumas antibiotikams, tai yra atliekama antibiotikograma, kuri parodo, koks antibiotikas tiriamam pacientui geriausiai tinka.

Išmatų profilaktinis pasėlis
Išmatų profilaktinis pasėlis
Prekės kodas: 17033

20,00€

Taip pat rekomenduojame