Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

TP | Bendras baltymas

TP | Bendras baltymas

5,00€

Prekės kodas: 15002
vnt.
Aprašymas

Bendro baltymo rodiklis nustatomas norint įvertinant ligonio mitybos būklę ir edemas. Šis rodiklis neretai nustatomas kaip vienas iš parametrų bendrai ligonio būklei įvertinti. Baltymai kraujyje atlieka detoksikacijos, transportinę ir imuninę funkciją. Jie yra hormonai, fermentai, metabolizmo reguliatoriai.

Bendrųjų baltymų lygis matuojamas diagnozuojant ir gydant įvairias kepenų, inkstų ir kaulų čiulpų ligas, taip pat kitus metabolizmo arba mitybos sutrikimus. Bendrųjų serumo baltymų lygio nuokrypis nuo normos ribų parodo disproteinemijos buvimą arba vandens balanso sutrikimą. Šias būkles galima atskirti papildomai ištiriant serumo baltymus elektroforezės būdu ir nustatant hematokritą. Aiškinant bendrųjų baltymų koncentracijos reikšmę taip pat naudinga turėti tikslesnių žinių apie atskiras frakcijas, pvz., albuminus ir globulinus.

TP | Bendras baltymas
TP | Bendras baltymas
Prekės kodas: 15002

5,00€

Taip pat rekomenduojame