Informuojame, kad nuo 2024.03.01 keisis teikiamų paslaugų kainos

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
myGenome viso genomo tyrimas

myGenome viso genomo tyrimas

2 770,00€

Prekės kodas: 19654
vnt.
Aprašymas

Genetinis tyrimas, kuris analizuoja:

Daugiau kaip 650 genetinių ligų, parinktų pagal jų pavojingumą, remiantis Amerikos medicinos genetikos ir genomikos kolegijos nustatytais kriterijais. Šios ligos yra susijusios su sutrikimais, turinčiais ženklią įtaką paciento sveikatai. Atliekama pilna šias ligas lemiančių genų analizė ir rezultatų ataskaitoje nurodomos patogeniškos bei galimai patogeniškos mutacijos. Tai – esminė informacija, kurios reikia medicininei priežiūrai individualizuoti.

Išsami analizė dėl širdies ir kraujagyslių ligų bei vėžio rizikos.

Mutacijų duomenų atnaujinimo paslauga genams, turintiems svarbią klinikinę reikšmę, remiantis mokslo pažanga.

Daugiau kaip 225 ligų, kurių nešiotojas gali būti pacientas, nejausdamas jokių simptomų. Jei abu tėvai yra tos pačios genetinės ligos nešiotojai, egzistuoja aukšta rizika šią ligą perduoti jų palikuonims.

Apie 15 daugiafaktorinių etiologinių susirgimų. Analizuojamos specifinės mutacijos, susijusios su daugiafaktorinėmis sąlygomis, kuomet veikia ir genetiniai, ir aplinkos rizikos veiksniai. Ši informacija padeda adaptuoti paciento gyvenimo būdą, remiantis jo genetika.

Daugiau kaip 150 vaistinių preparatų metabolizmas ir jų poveikis pacientui, remiantis paciento genetika (tai leidžia skirti vaistus individualiai). Analizuojami genai, susiję su metabolizmu, antriniais vaistinių preparatų taikiniais ir pernaša.

Analizuojami vaistai, taikomi šiose medicinos srityse: širdies ir kraujagyslių ligos, infekcinės ligos, hematologija, onkologija, gastroenterologija, neurologija, transplantacinė medicina, skausmo gydymas, imuniteto sutrikimai.

Daugiau kaip 50 požymių, kurie neturi klinikinės reikšmės paciento sveikatai, tačiau padeda priimti informuotus sprendimus, remiantis genetine informacija.

Analizuojami požymiai, susiję su širdies ir kraujagyslių bei imunine sistemomis, medžiagų apykaita, hormonais, sensoriniais pojūčiais, mityba, atletiškumu, ilgaamžiškumu, išvaizda, elgsena, alkoholio, kofeino, nikotino toleravimą.

Paciento kilmė. Analizuojamos DNR variacijos, padedančios nustatyti paciento kilmę, remiantis jo genetine informacija.

Tyrimo metu sekvenuojamas visas genomas. Genetiko pateikiama išsami tyrimo rezultatų interpretacija, kurioje aprašomos aptiktos mutacijos ir nurodomos visos galimos pasekmės pacientui.

Rekomendacija nuo kada atlikti tyrimą: rekomenduojama žmonėms, turintiems riziką sirgti įvairiomis ligomis arba norintiems suzinoti individualią medicininę informaciją.

Ėminys: kraujas, seilės.

Atlikimo laikas po patekimo į laboratoriją: 15 savaičių.

myGenome viso genomo tyrimas
myGenome viso genomo tyrimas
Prekės kodas: 19654

2 770,00€

Taip pat rekomenduojame

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.