D Ė M E S I O ! Informuojame, kad šių metų 05.22-06.02 procedūriniame kabinete, adresu Gumbinės 33C, Šiauliai, nebus imami mėginiai nagų ir odos mikroskopiniams tyrimams.

Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

AMH | Antimulerinis hormonas

AMH | Antimulerinis hormonas

35,00€

vnt.
Aprašymas

Antimiulerinis hormonas (AMH) – skirtas padėti įvertinti moterų ir vyresnių nei 12 metų mergaičių kiaušidžių folikulų rezervą kiaušidžių disfunkcijos arba valdomo ar pagalbinio apvaisinimo kontekste. Patvirtina, kad AMH kiekio matavimas yra naudingas įvairiose srityse tiriant moteris. Jis parodo natūralų kiaušidžių rezervo sumažėjimą ir su tuo susijusį sumažėjusio vaisingumo pojūtį, todėl yra rekomenduojamas kaip pagalbinė priemonė moterims, planuojančioms susilaukti vaikų. Moterų, turinčių ovuliacijos problemų, serumo AMH lygis leidžia geriau nustatyti kiaušidžių disfunkcijos tipą, ypač hipergonadotropinę anovuliaciją, susijusią su kiaušidžių funkcijos nepakankamumu, pavyzdžiui, policistinių kiaušidžių sindromu.

AMH | Antimulerinis hormonas
AMH | Antimulerinis hormonas

35,00€

Taip pat rekomenduojame

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.