Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

IgE | Imunoglobulinas E

IgE | Imunoglobulinas E

15,00€

Prekės kodas: 18032
vnt.
+ Dovana
K | Kalis
+ Dovana
Na | Natris
Aprašymas

Bendrojo IgE koncentracijos nustatymas yra naudingas kaip pagalbinė priemonė diagnozuojant alergines ligas. Imunoglobulinas E (IgE) atlieka svarbų vaidmenį imunologinės apsaugos nuo parazitinių infekcijų ir alergijų metu. Tai 1 tipo hiperjautrumas, jis yra apibūdinamas kaip alerginės reakcijos, atsirandančios iš karto po kontakto su alergiją inicijuojančiu antigenu (alergenu).

Kadangi IgE yra svarbūs alergijų metu, padidėjusi IgE koncentracija gali būti nustatyta pacientams, sergantiems alerginėmis ligomis, tokiomis kaip šienligė, atopinis bronchitas ir dermatitas, atipinė astma.
Normalios IgE reikšmės, visgi, nereiškia, kad alerginę ligą galima atmesti. Dėl šios priežasties kiekybinis IgE koncentracijos serume nustatymas diferencijuojant neatopines ir atopines ligas yra vertingas tik kartu su kitais klinikiniais duomenimis.
Padidėjusi IgE koncentracija serume taip pat gali atsirasti nealerginių ligų metu, pvz.: bronchopulmoninės aspergiliozės, Wiskott-Aldrich sindromo, hiper IgE sindromo, IgE mielomos ir parazitinių infekcijų metu.

Tyrimas pranašesnis prieš kitus alergijos nustatymo būdus tuo kad, paimamas kraujas iš venos vieną kartą išvengiant odos dūrio reakcijų, anafilaksijos reakcijos pavojaus, tyrimo tikslumas nepriklauso nuo vartojamų vaistų, neturi įtakos odos ir kitų organų būklė, duoda tikslius kiekybiškus objektyvius rezultatus.

Rekomendacijos:

  • Rekomenduojama profilaktiškai atlikti jeigu yra įtarimas dėl alergijos simptomų arba pagal gydytojo nurodymus.
  • Tyrimo paėmimui reikalinga atvykti nevalgius mažiausiai 2 val.
IgE | Imunoglobulinas E
IgE | Imunoglobulinas E
Prekės kodas: 18032

15,00€