Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
Samyr infuzija (SAMe)

Samyr infuzija (SAMe)

45,00€

Registracija internetu
Aprašymas

Samyr (SAMe) arba S-adenozil-L-metioninas yra aminorūgšties metionino darinys. SAMe yra molekulė, kuri natūraliai susidaro organizme. Jis taip pat gali būti pagamintas laboratorijoje. SAMe dalyvauja formuojant, aktyvinant ar skaidant kitas organizmo chemines medžiagas, įskaitant hormonus, baltymus, fosfolipidus ir tam tikrus vaistus.

SAMe vartojamas per burną esant depresijai, nerimui, širdies ligoms, fibromialgijai , pilvo skausmams, artrozei , bursitui, sausgyslių uždegimui, lėtiniam apatiniam nugaros skausmui, demencijai, Alzheimerio ligai. Lėtina senėjimo procesą, padeda gydyti lėtinio nuovargio sindromą (CFS), gerina psichinę veiklą, kepenų ligas ir Parkinsono ligą. Jis taip pat naudojamas dėmesio deficito ir hiperaktyvumo sutrikimams (ADHD) gydyti, išsėtinei sklerozei, nugaros smegenų pažeidimui, traukuliams, migrenos galvos skausmui gydyti. Padeda apsinuodijus švinu, siekiant suskaidyti organizme esančią cheminę medžiagą, vadinamą bilirubinu, arba padėti sutrikimams, susijusiems su cheminės medžiagos, vadinamos porfirinu ar jo pirmtakais, kaupimuisi.

Samyr infuzijos lašėjimo laikas: 45 - 60min.

 

Į procedūros kainą yra įskaičiuoti esminiai kraujo tyrimai (BKT, CRB, ALT, AST, kreatininas, lipidograma) bei gydytojo konsultacija.

 

Patarimai kaip pasiruošti:

  • Papusryčiaukite ar papietaukite. Prieš infuzijas nebūtina būti tuščiu skrandžiu.
  • Dėvėkite patogius, laisvus drabužius.
  • IV kabinete suteiksime jums vandens, kai tik norėsite daugiau - paprašykite asistuojančio personalo.
  • IV kabinete įrengtas TV bei suteikiama planšetė, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir praleisti tą laiką ramybės būsenoje.
Samyr infuzija (SAMe)
Samyr infuzija (SAMe)
Naujiena
Registracija internetu
Taip pat rekomenduojame

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.