Nauja klinika Kaune, Kęstučio g. 38! Atidarymo proga, kiekvienam atvykusiam atlikti tyrimus, MAGNIO tyrimas dovanojamas! Akcija galioja iki 2024.02.29

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
Medicininė pažyma laivavedžiams

Medicininė pažyma laivavedžiams

30,00€

Registracija internetu
Aprašymas

 

*Nurodyta bazinė sveikatos patikros kaina. Esant papildomiems rizikos veiksniams, nurodytiems laivavedžių sveikatos patikros tvarką reglamentuojančiame sveikatos apsaugos ministro V-301 įsakyme, gydytojo sprendimu gali būti skirti papildomi tyrimai, apmokami pagal Rezus.lt įkainius.

Asmenys, norintys gauti laivavedžio sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, privalo turėti:

  • Asmens tapatybės kortelę;
  • Vairuotojo pažymėjimą (jei sveikata tikrinama pakartotinai);
  • Psichiatro (psichikos sveikatos centro) pažymą* – būtina turėti su savimi Vilniuje, Žemaitės g. 22
  • Asmens sveikatos istoriją (ambulatorinę kortelę) arba šeimos gydytojo išduotą formą Nr. 027/a**.

* Asmenys, nežinantys, kuri psichiatrijos įstaiga jiems priklauso, kad gautų psichiatro išrašą, turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris turėtų nukreipti.

** Asmenims, kurie neturi išduotos šeimos gydytojo galiojančios formos Nr. 027/a (apie sveikatos būklę), ar klinika, kurioje pacientas užsiregistravęs yra ne Šiaulių mieste, taip pat, kurie neregistruoti Lietuvoje, privalomoji sveikatos patikra atliekama vietoje (atliekami tyrimai, elektrokardiograma).

Dokumentai, kuriuos būtina užpildyti prieš sveikatos patikrą:

 

Pranešame, kad galite užpildyti sutikimus ir klausimynus dviem būdais:

  1. Pirmasis būdas – užpildykite pateiktas sutikimų formas bei klausimynus ir atsiųskite skenuotus PDF formatu nurodytais el. paštais: 
    • Šiaulių mieste (Gumbinės g. 33C): administracija@rezus.lt
  2. Antrasis būdas – pristatykite atvykę į pasirinktą kliniką arba informuokite personalą, kad formos nepasirašėte ir užpildykite vietoje. 

Informacija apie medicinę pažymą laivavedžiams:

Laivavedžio sveikatos patikrinimo medicininė pažyma reikalinga laikant vairavimo egzaminus bei keičiant vairuotojo pažymėjimą. Galiojančią pažymą reikia pristatyti į VĮ „Regitra“.

Pažymos išdavimui reikalingas kraujo tyrimas: kraujo grupės ABO ir Rh(D) nustatymas, tuo atveju, kai ji nėra įrašyta Jūsų asmens dokumente. Kraujo tyrimus atliekame vietoje, todėl Jums reikės tik priduoti kraują ir mes viską atliksime čia pat.

Medicininė pažyma laivavedžiams
Medicininė pažyma laivavedžiams
Registracija internetu
Taip pat rekomenduojame

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.