Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
NAD+ Glutationo infuzija

NAD+ Glutationo infuzija

100,00€

+37060020303
Aprašymas

Nurodoma bazinė kaina, kai gydytojas paskiria 100mg. NAD+ preparato. Jeigu paskyrimas didesnis - kaina koreguojama pagal Rezus.lt nustatytus įkainius.

Ingredientai: NAD+, Glutationas

NAD+ molekulė (nikotinamidas) randama kiekvienoje mūsų organizmo ląstelėje. Šis kofermentas yra atsakingas už energijos gamybą ir dalyvauja daugelyje kitų metabolinių procesų.

Glutationas mūsų organizme yra vienas iš svarbiausių antioksidantų. Glutationas yra sudarytas iš trijų aminorūgščių - glicino, serino ir glutamato. Šis antioksidantas yra svarbus ląstelių regeneracijos procesuose, imuninės sistemos palaikyme bei dalyvauja genetinės medžiagos pažaidų taisyme.

Daugelį metų NADclinic sėkmingai gydo išsekimą ir bejėgiškumą su NAD+ kofermetnu. Daugelis pacientų teigia, kad jiems dažnai būna sunku susikaupti dienos metu. Todėl sukurta NAD+ ir glutationo infuzija, kuri padeda palaikyti fizinę ir pažintinę formą. Ši infuzija lašinama apie 60min. 

Įrodyta, kad...

  • Padidina energijos lygį
  • Sumažina nuovargį
  • Padidina pažinimo funkciją

BŪK PRIEKYJE KITŲ

Kovokite su fiziniu išsekimu, nuovargiu po valgio, mėguistumu ir padėkite kūnui greičiau pasigaminti energijos. NAD+ kartu su pagrindiniu antioksidantu glutationu suteikia jūsų kūnui puikų startą, kad padidintumėte energijos gamybą ir pakeltumėte nuotaiką bei motyvaciją. Ši infuzija skirta kiekvienam, kas stengiasi kokybiškai atlikti savo kasdienes užduotis.

Prieš intraveninę vitaminų terapiją būtina gydytojo konsultacija bei rekomenduojama atlikti būtiniausius kraujo tyrimus (BKT, CRB, ALT, AST, kreatininas, lipidograma).

 

Patarimai kaip pasiruošti:

  • Papusryčiaukite ar papietaukite. Prieš infuzijas nebūtina būti tuščiu skrandžiu.
  • Dėvėkite patogius, laisvus drabužius.
  • IV kabinete suteiksime jums vandens, kai tik norėsite daugiau - paprašykite asistuojančio personalo.
  • IV kabinete įrengtas TV bei suteikiama planšetė, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir praleisti tą laiką ramybės būsenoje.
NAD+ Glutationo infuzija
NAD+ Glutationo infuzija
Top
Naujiena
+37060020303
Taip pat rekomenduojame