Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
NAD+ Glutationo infuzija

NAD+ Glutationo infuzija

79,00€

100,00€

Registracija internetu
Aprašymas

Ingredientai: NAD+, Glutationas

NAD+ molekulė (nikotinamidas) randama kiekvienoje mūsų organizmo ląstelėje. Šis kofermentas yra atsakingas už energijos gamybą ir dalyvauja daugelyje kitų metabolinių procesų.

Glutationas mūsų organizme yra vienas iš svarbiausių antioksidantų. Glutationas yra sudarytas iš trijų aminorūgščių - glicino, serino ir glutamato. Šis antioksidantas yra svarbus ląstelių regeneracijos procesuose, imuninės sistemos palaikyme bei dalyvauja genetinės medžiagos pažaidų taisyme.

Daugelį metų NADclinic sėkmingai gydo išsekimą ir bejėgiškumą su NAD+ kofermetnu. Daugelis pacientų teigia, kad jiems dažnai būna sunku susikaupti dienos metu. Todėl sukurta NAD+ ir glutationo infuzija, kuri padeda palaikyti fizinę ir pažintinę formą. Ši infuzija lašinama apie 60min. 

Įrodyta, kad...

  • Padidina energijos lygį
  • Sumažina nuovargį
  • Padidina pažinimo funkciją

BŪK PRIEKYJE KITŲ

Kovokite su fiziniu išsekimu, nuovargiu po valgio, mėguistumu ir padėkite kūnui greičiau pasigaminti energijos. NAD+ kartu su pagrindiniu antioksidantu glutationu suteikia jūsų kūnui puikų startą, kad padidintumėte energijos gamybą ir pakeltumėte nuotaiką bei motyvaciją. Ši infuzija skirta kiekvienam, kas stengiasi kokybiškai atlikti savo kasdienes užduotis.

Prieš intraveninę vitaminų terapiją būtina gydytojo konsultacija bei rekomenduojama atlikti būtiniausius kraujo tyrimus (BKT, CRB, ALT, AST, kreatininas, lipidograma).

 

Patarimai kaip pasiruošti:

  • Papusryčiaukite ar papietaukite. Prieš infuzijas nebūtina būti tuščiu skrandžiu.
  • Dėvėkite patogius, laisvus drabužius.
  • IV kabinete suteiksime jums vandens, kai tik norėsite daugiau - paprašykite asistuojančio personalo.
  • IV kabinete įrengtas TV bei suteikiama planšetė, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir praleisti tą laiką ramybės būsenoje.
NAD+ Glutationo infuzija
NAD+ Glutationo infuzija
Akcija
Top
Naujiena
Registracija internetu
Taip pat rekomenduojame

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.