Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
Glutationas (600mg)

Glutationas (600mg)

45,00€

+37060020303
Aprašymas

Paslauga teikiama šiais adresais:

Vilnius: Ozo g. 18 (PC Ozas, II aukštas), Žemaitės g. 22, Nemenčinės pl. 4D-101.

Šiauliai: Gumbinės g. 33C.

Glutationas – vertingiausias ir stipriausias viso organizmo antioksidantas. Tai yra 3 amino rūgščių (sisteino, glicino ir glutamino rūgšties) baltymo molekulė bei imuninės sistemos stiprintojas. Glutationas padeda surišti ir pašalinti kenksmingus toksinus, laisvuosius radikalus ir net sunkiuosius metalus iš organizmo.

Toksinai yra kenksmingos medžiagos, gaminamos gyvose ląstelėse, pavyzdžiui, sunkieji metalai, cheminės medžiagos ir perdirbtas maistas. Kai jūsų kūnas yra veikiamas toksinų, glutationas suvartojamas greičiau, nei jis gaminamas. Antioksidantai, tokie kaip glutationas, atkuria ir apsaugo nuo šių toksinų sukeltos žalos ir uždegimo.

Glutationo IV infuzija suteikia jums visą būtino antioksidantų dozę, kuri reaguoja į laisvuosius radikalus, kad jie būtų nepavojingi ir pagerintų bendrą jūsų savijautą.

Internetu neparduodama.

Glutationas (600mg)
Glutationas (600mg)
+37060020303
Taip pat rekomenduojame