Informuojame, kad nuo 2024.03.01 keisis teikiamų paslaugų kainos

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
Grožiui būtinų medžiagų infuzija

Grožiui būtinų medžiagų infuzija

118,00€

+37060020303
Aprašymas

Sudėtis:

  • Biotinas
  • Glicinas
  • L-argininas
  • L-metioninas
  • Taurinas

Biotinas - vitaminas B7, padeda palaikyti normalią odos, plaukų, gleivinių būklę, taip pat, gerina nervinės sistemos veiklą bei padeda energijos palaikymui. Esant biotino trūkumui gali sausėti oda, slinkti, silpnėti ir anksti pražilti plaukai, susilpnėja nagai, atsiranda skausmas ir jautrumas raumenyse, taip pat pasireiškia pykinimas, nuovargis, galūnių tirpimas, prastas apetitas, odos uždegimai, egzema ir dermatitas.

Glicinas - gaminamas kepenyse iš serino ir treonino amino rūgščių. Pagrindiniai šaltiniai iš kurių gaunamas glicinas yra: mėsa, žuvis, pieno produktai, ankštiniai augalai, kopūstai, bananai, kiviai. Glicinas gerina raumenų funkciją, pagerina miegą, ramina bei palaiko smegenų veiklą, nes leidžia kovoti su centrinės nervų sistemos patologijomis, atkuria nervų sistemos veiklą, mažina psichinį stresą, taip palaikant smegenų veiklą.

L-argininas - būtinas azoto oksido, signalinės molekulės, reikalingos įvairiems organizmo procesams ir funkcijoms, įskaitant kraujotakos reguliavimą, mitochondrijų funkciją ir ląstelių ryšį, gamyba. Be to, jis veikia kaip kitų aminorūgščių, įskaitant glutamatą, proliną ir kreatiną, pirmtakas ir yra būtinas imuninės sistemos sveikatai ir veiklai palaikyti. Argininas yra būtinas T-ląstelių, kurios yra baltieji kraujo kūneliai, vaidinantys pagrindinį vaidmenį imuniniame atsake, vystymuisi. Šios aminorūgšties trūkumas gali sutrikdyti ląstelių ir organų funkcijas ir sukelti rimtų neigiamų padarinių sveikatai.

L-metioninas -  veikia augimą ir vystymąsi, palaiko kūno svorį. Metioninas yra sieros šaltinis daugeliui organizme vykstančių metabolinių reakcijų. Žinomas lipotropinis metionino poveikis, taip pat antiaterogeninis, detoksikuojantis poveikis, saugo nuo radiacijos. Metioninas priklauso lipotropinėms medžiagoms (kaip ir cholinas, inozitolis bei betainas). Jo reikia normaliam augimui palaikyti. 

Taurinas - žinomas kaip aminorūgštis, kuri yra randama natūraliame maiste, sintetinama organizme bei gaminama cheminės sintezės būdu. Taurinas turi didelį poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai, stiprina raumenų funkcijas bei reguliuoja ir stabilizuoja kofeino poveikį. Padeda šalinti iš organizmo toksinus, turi antioksidacinių savybių, reguliuoja gliukozės lygį kraujyje ir dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose.

Prieš intraveninę vitaminų terapiją būtina gydytojo konsultacija bei rekomenduojama atlikti būtiniausius kraujo tyrimus (BKT, CRB, ALT, AST, kreatininas, lipidograma).

 

Patarimai kaip pasiruošti:

  • Papusryčiaukite ar papietaukite. Prieš infuzijas nebūtina būti tuščiu skrandžiu.
  • Dėvėkite patogius, laisvus drabužius.
  • IV kabinete suteiksime jums vandens, kai tik norėsite daugiau - paprašykite asistuojančio personalo.
  • IV kabinete įrengtas TV bei suteikiama planšetė, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir praleisti tą laiką ramybės būsenoje.
Grožiui būtinų medžiagų infuzija
Grožiui būtinų medžiagų infuzija
Naujiena
+37060020303
Taip pat rekomenduojame

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.