Dėmesio! Lapkričio 21-27 dienomis perkant internetu -30 proc. nuolaida!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Slauga

Ambulatorinės slaugos paslaugos namuose

Slaugos paslaugos namuose tai asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos pacientų namuose, siekiant užtikrinti slaugos paslaugų prieinamumą, tęstinumą, tenkinant paciento slaugos poreikius namų sąlygomis.

Ambulatorinių slaugos paslaugų namuose (ASPN) gavėjai:

  • vaikai, turintys negalią, t. y. asmenys iki 18 metų, kuriems nustatytas nesavarankiškumo lygis ir pripažintas sunkus ar vidutinis neįgalumo lygis;
  • suaugę asmenys, turintys negalią, t. y. asmenys, kuriems nustatytas nesavarankiškumo lygis ir nuolatinės slaugos poreikis arba nuolatinės priežiūros I lygio poreikis, didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis;
  • senyvo amžiaus asmenys, t. y. senatvės pensijos amžių sukakę asmenys, dėl amžiaus iš dalies ar visiškai netekę gebėjimų savarankiškai rūpintis savo asmeniniu gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime bei sergantys lėtinėmis ligomis, kai jiems nustatytas Bartelio indeksas yra iki 61 balo. Bartelio indeksą nustato pacientą gydantis gydytojas arba šeimos gydytojas, arba slaugytojas;
  • pacientai, kuriems po gydymo stacionare dėl somatinių ligų ir pažeidimų nustatytas bendras funkcinis sutrikimas, kai jiems nustatytas Bartelio indeksas yra iki 61 balo, ir kurie kasdieniame gyvenime yra visiškai priklausomi arba beveik visiškai priklausomi nuo kitų žmonių pagalbos (turi būti pateikta užpildyta Bartelio indekso nustatymo lentelė su išvada). Bartelio indeksą nustato pacientą gydantis ir išrašantis iš stacionaro gydytojas arba šeimos medicinos paslaugas teikiantis gydytojas, arba slaugytojas;
  • pacientai, kuriems yra atlikta tracheostoma ar gastrostoma ir būtinas gleivių išsiurbimas iš kvėpavimo takų.

Ambulatorinių slaugos paslaugų specialistų komanda:

  • Bendrosios praktikos slaugytoja (-as) - injekcijos į raumenis ir į veną, lašinių infuzijų lašinimas, veninio kraujo paėmimas, šlapimo ir išmatų surinkimas tyrimams, EKG užrašymas, AKS matavimas, deguonies saturacijos kraujyje matavimas. Pragulų priežiūra ir perrišimas.
  • Kineziterapeutė (-as) - įvertina, nustato, gydo ir lavina paciento fizinį pajėgumą, padeda palaikyti fizinę būseną. Atlieka mankštą ar masažą, pagal poreikį ir sveikatos būklę.
  • Slaugytojos (-o) padėjėjas – atlieka pragulų profilaktiką, užtikrina higienines asmens reikmes (maudo ar padeda išsimaudyti pacientui, kerpa nagus, keičia sauskelnes, lašina lašus, prižiūri burnos ertmę ir pan.), pagal slaugytojo paskyrimą tvarko paciento sekretą ir išskyras (keičia šlapimo surinktuvus, padeda pacientui naudotis tualeto kėde ir pan.).

Specialistai ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikia pagal Lietuvos medicinos normoje nurodytas kompetencijas.

Ambulatorinės slaugos paslaugos namuose NEMOKAMOS!

Pacientui tereikia kreiptis į savo šeimos gydytoją, kad parašytų siuntimą ambulatorinėms paslaugoms gauti.

Aptarnaujama Šiaulių ir Mažeikių miestuose.

Šiauliai:
Tel nr. +370 630 22622+370 631 22822
El.p. siauliai.slauga@rezus.lt
Mažeikiai:
Tel.nr. +370 631 22722
El.p. mazeikiai.slauga@rezus.lt

 

 

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.