Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Slauga namuose

photo-1

Kas tai yra?

Ambulatorinės slaugos paslaugos namuose (ASPN) - tai sveikatos priežiūros paslaugos, kurias slaugytojų, slaugytojų padėjėjų, kineziterapeutų komanda teikia pacientų namuose. Šių paslaugų tikslas yra sudaryti sąlygas kiekvienam žmogui kuo ilgiau savarankiškai gyventi bendruomenėje, patenkinti paciento slaugos poreikius namų sąlygomis ir skatinti paciento savirūpą.

living-room.

Komfortas

ASPN leidžia pacientams būti namuose, kur jie jaučiasi patogiai ir saugiai. Tai gali sumažinti stresą ir nerimą, susijusį su vykimu į ligoninę ar kitą sveikatos priežiūros įstaigą.

puzzle

Individualizuota priežiūra

ASPN paslaugos yra pritaikytos paciento individualiems poreikiams. Slaugytojai, slaugytojų padejėjai ir kineziterapeutai gali užtikrinti, kad gydymas būtų atitinkamai suderintas su paciento sveikatos būkle ir poreikiais.

family-heart

Šeimos parama

ASPN gali padėti šeimos nariams įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų rūpintis pacientu namuose. Tai gali sumažinti šeimose stresą ir padėti jiems geriau pasirūpinti savo artimaisiais.

social-chat

Socialinė parama

Slaugytojai bei kiti specialistai ne tik teikia medicininę priežiūrą, bet užtikrina bendravimą ir socialinę paramą pacientui. ASPN teikianti įstaiga pagal sutartį bendradarbiauja su socialines paslaugas teikiančia įstaiga ir keičiasi informacija apie pacientą.

euro-ban

Nemokama paslauga

Su Šeimos gydytojo siuntimu ambulatorinė slauga namuose pacientui suteikiama finansuojant valstybės lėšomis.

doctor

Specialistų bendradarbiavimas

ASPN teikiantis slaugytojas apie slaugomo paciento sveikatos būklės pokyčius, dėl kurių jam gali būti reikalingos stacionarinio gydymo, palaikomojo gydymo ir slaugos ar paliatyviosios pagalbos paslaugos, informuoja paciento šeimos gydytojo komandą. Tai padeda geriau suprasti paskirtos slaugos eigą.


Ar man pirklauso ši paslauga?

Ar jums priklauso ši paslauga priklauso nuo jūsų sveikatos būklės ir poreikių. Ambulatorinės slaugos paslaugos yra skiriamos žmonėms, kurie turi ilgalaikių sveikatos problemų, būtinos reabilitacijos po operacijų arba senyviems žmonėms, kuriems reikia pagalbos su kasdieniniais uždaviniais. ASPN paslaugos gavėjai gali būti:

  • Asmenys, kuriems pagal Slaugos paslaugų poreikio vertinimo klausimyną yra nustatytas mažas, vidutinis ar didelis slaugos paslaugų poreikis;
  • Asmenys, kuriems po suteiktų chirurgijos paslaugų išlieka sutrikęs gebėjimas savarankiškai rūpintis savo asmeniniu gyvenimu ir yra reikalinga pooperacinė slauga namuose.
  • Asmenys, kuriems pagal Slaugos paslaugų poreikio vertinimo klausimyną yra nustatytas mažas, vidutinis ar didelis slaugos paslaugų poreikis;
  • Asmenys, kuriems po suteiktų chirurgijos paslaugų išlieka sutrikęs gebėjimas savarankiškai rūpintis savo asmeniniu gyvenimu ir yra reikalinga pooperacinė slauga namuose.

Visos ambulatorinės slaugos namuose paslaugos yra finansuojamos iš VLK lėšų.

Susisiekti dėl paslaugos

Klientų atsiliepimai

Šiauliai.Labai dėkinga esu Astai už apsilankymus ir patarimus.Jos pagalba man labai naudinga prižiūrint mamą Janina,kuri serga demensija,yra 91metų.Kudirkos g.Linkiu Astai stiprybės ir kantrybės.

Aldona

Noriu labai padėkoti kinezoterapeutei Miglei Narbutytei, kuri savo pasišventusiu darbu daro stebuklus. Mano senutė mama, buvusi kažkada kardiologe profesore, o dabar kenčianti nuo demensijos , nebekalbanti, trinkančiu rijimu,springstanti , po jos procedūrų labai atsistatė. Dabar ji normaliai ryja ir truputį kalba, taip, kad mes galime ją suprasti. Pati esu gydytoja ir maniau , kad to nebeįmanoma pasiekti. Miglė savo talentu įrodė, koks reikalingas kinezoterapeuto darbas

Laima

Sveiki, noriu jums pranešti, kad esu labai patenkinta jūsų laboratorijos teikiamomis paslaugomis, o ypač noriu padėkoti jūsų slaugytojai Viktorijai Bobnis, kuri ne tik švelniai tvarstė mano skausmingą žaizdą po operacijos, be skausmo suleisdavo vaistus, bet visada pasiteiraudavo apie savijautą, paklausdavo, ar viskas gerai? Ačiū dar kartą.

Danguolė

Kaip galiu gauti šią paslaugą?

Šeimos gydytojas sprendžia ar pacientui yra reikalingos slaugos paslaugos. Pacientas turi kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris įvertina klausimyną, nustato koks slaugos poreikis pacientui priskirtas, išrašo siuntimą ASPN komandai. Komanda per 1-5 d.d. aplanko pacientą, įvertina jo būklę bei suderina slaugos paslaugų ir periodiškumo planą.

Pagal slaugos klausimyną, kurį nustato šeimos gydytojo komanda (pats gydytojas, slaugytojas), įvertinamas mažas, vidutinis ar didelis slaugos poreikis ir kiek apsilankymų per metus skiriama pacientui.

Visos ambulatorinės slaugos namuose paslaugos yra finansuojamos iš VLK fondų.