Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Slauga

Ambulatorinės slaugos paslaugos namuose

Slaugos paslaugos namuose tai asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos pacientų namuose, siekiant užtikrinti slaugos paslaugų prieinamumą, tęstinumą, tenkinant paciento slaugos poreikius namų sąlygomis.

Ambulatorinių slaugos paslaugų namuose (ASPN) gavėjai:

  • asmenys, kuriems pagal Slaugos paslaugų poreikio vertinimo klausimyną yra nustatytas mažas, vidutinis ar didelis slaugos poreikis;
  • asmenys, kuriems po suteiktų dienos chirurgijos paslaugų, išlieka sutrikęs gebėjimas savarankiškai rūpintis savo asmeniniu gyvenimu ir yra reikalinga pooperacinė slauga namuose. 

Ambulatorinių slaugos paslaugų specialistų komanda:

  • Bendrosios praktikos slaugytoja (-as) - injekcijos į raumenis ir į veną, lašinių infuzijų lašinimas, veninio kraujo paėmimas, šlapimo ir išmatų surinkimas tyrimams, EKG užrašymas, AKS matavimas, deguonies saturacijos kraujyje matavimas. Pragulų priežiūra ir perrišimas.
  • Kineziterapeutė (-as) - įvertina, nustato, gydo ir lavina paciento fizinį pajėgumą, padeda palaikyti fizinę būseną. Atlieka mankštą ar masažą, pagal poreikį ir sveikatos būklę.
  • Slaugytojos (-o) padėjėjas – atlieka pragulų profilaktiką, užtikrina higienines asmens reikmes (maudo ar padeda išsimaudyti pacientui, kerpa nagus, keičia sauskelnes, lašina lašus, prižiūri burnos ertmę ir pan.), pagal slaugytojo paskyrimą tvarko paciento sekretą ir išskyras (keičia šlapimo surinktuvus, padeda pacientui naudotis tualeto kėde ir pan.).

Specialistai ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikia pagal Lietuvos medicinos normoje nurodytas kompetencijas.

Ambulatorinės slaugos paslaugos namuose NEMOKAMOS!

Pacientui tereikia kreiptis į savo šeimos gydytoją, kad parašytų siuntimą ambulatorinėms paslaugoms gauti.

Aptarnaujama Šiaulių, Mažeikių ir Joniškio miestuose.

 

Šiauliai:
Tel nr. +370 6594 0265
El.p. siauliai.slauga@rezus.lt
Mažeikiai:
Tel.nr. +370 6594 0265
El.p. dainora.dobrovolskiene@rezus.lt
Joniškis:
Tel.nr. +370 6594 0265
El.p. dainora.dobrovolskiene@rezus.lt

 

 

Susipažinkite su Mūsų komanda!

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.