D Ė M E S I O ! Informuojame, kad šių metų 05.22-06.02 procedūriniame kabinete, adresu Gumbinės 33C, Šiauliai, nebus imami mėginiai nagų ir odos mikroskopiniams tyrimams.

Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

CEA | Karcinoebrioninis antigenas

CEA | Karcinoebrioninis antigenas

12,00€

vnt.
Aprašymas

CEA | Karcinoebrioninis Antigenas - (storosios žarnos, plonosios žarnos, kolorektalinis, kepenų, krūties CA) – tai vėžinis žymuo, kuris padidėja daugelio piktybinių navikų atveju. Didelė CEA koncentracija dažnai aptinkama kolorektalinės adekarcinomos atvejais. Nedidelis ir vidutinis CEA padidėjimas gali pasitaikyti gerybinių žarnyno, kasos, kepenų ir plaučių ligų atvejų (t.y., sergant kepenų ciroze, lėtiniu hepatitu, pankreatitu, opiniu kolitu, Krono liga). Rūkymas taip pat gali nulemti padidėjusias CEA reikšmes ir į tai reikia atsižvelgti interpretuojant CEA koncentraciją. CEA tyrimo indikacija yra kolorektalinės karcinomos gydymo stebėsena, recidyvų po gydymo ar chirurginės rezekcijos diagnostika ir kaip pagalbinė priemonė stadijos nustatymui bei metastazių įvertinimu.

CEA | Karcinoebrioninis antigenas
CEA | Karcinoebrioninis antigenas

12,00€

Taip pat rekomenduojame

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.