Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Akcija širdies ir kraujagyslių tyrimų programoms

Bendras kraujo tyrimas - DOVANŲ!

Įprastiniai sutrikusios širdies funkcijos simptomai yra šie: dusulys, atsirandantis nedidelių fizinių pastangų metu; pasunkėjęs kvėpavimas gulint ant žemos pagalvės, svorio didėjimas, patinimai kojose dėl skysčių susilaikymo, bendras silpnumas ir nuolatinis nuovargio jausmas.

Širdies ir kraujagyslių ligos nusineša daugiausia gyvybių, daug ligonių lieka neįgalūs. Šių ligų naštą galima sumažinti žinant rizikos veiksnius, pakeitus gyvensenos įpročius. Pasak gydytojų kardiologų, širdies nepakankamumas – tai dažniausiai sergant kitomis ligomis besiformuojantis ir lėtai progresuojantis procesas, kurio metu pakinta anatominė ir funkcinė širdies struktūra. Dėl to sutrinka širdies skilvelių gebėjimas prisipildyti krauju ar išstumti kraują iš širdies, siekiant tinkamai aprūpinti juo gyvybiškai svarbius organus. Laiku diagnozuotas širdies nepakankamumas yra prielaida ankstyvam ir veiksmingam gydymui. Vaistai ar jų deriniai įgalina pasiekti gerų rezultatų, ligoniai gali gyventi ne tik įprastai, bet ir žymiai ilgiau. 

Minimalią programą sudaro (10 tyrimų): Bendras kraujo tyrimas; Kalis; Natris; Kalcis; Magnis; Lipidograma; Lipidų aterogeniškumo koeficientas.

Pagrindinę programą sudaro (16 tyrimų): Bendras kraujo tyrimas; Kalis; Natris; Kalcis; Magnis; Lipidograma; Lipidų aterogeniškumo koeficientas; Gliukozė; Didelio jautrumo CRB; Vitaminas D; Apolipoproteinai A1+B+A1/B santykis.

Maksimalią programą sudaro (19 tyrimų): Bendras kraujo tyrimas; Kalis; Natris; Kalcis; Magnis; Lipidograma; Lipidų aterogeniškumo koeficientas; Gliukozė; Didelio jautrumo CRB; Vitaminas D; Apolipoproteinai A1+B+A1/B santykis; Širdies nepakankamumo žymuo; NT-proBNP; Biožymuo ST2; Homocisteinas.

 

Minimali programa (10 tyrimų) Pagrindinė programa (16 tyrimų) Maksimali programa (19 tyrimų)
KAINA – 21€  (Be akcijos – 30,50€) KAINA – 58€  (Be akcijos – 83€) KAINA – 142€  (Be akcijos – 203€)
PIRKTI PIRKTI PIRKTI

 

– Pasiūlymas galioja iki 2023 m. spalio 31 d.
– Kraujo paėmimo kaina 4 €
– Nuolaidos nesumuojamos

Adresai tyrimams

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.