Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Intraveninė terapija

Intraveninė vitaminų terapija – tai vitaminų ir mineralų kokteilis, venomis patenkantis į organizmą, siekiant apeiti virškinimo sistemą. IV lašelinė yra ideali jums jeigu jūsų organizmui trūksta vitaminų ir mineralų, turite žarnyno problemų, lėtinių ligų, intensyviai sportuojate arba nuolat keliaujate. Vitaminai, mineralai ir aminorūgštys yra gyvybiškai svarbūs jūsų fizinei ir psichinei sveikatai. Jie palaiko jūsų kūno procesus, jūsų organus ir net jūsų DNR sveikus ir normaliai funkcionuojančius.

Pasiruošimas ir intraveninės terapijos procesas

Prieš vitaminų terapiją, rekomenduojama atlikti būtiniausius kraujo tyrimus, kurių rodikliai parodytų ar nėra nuokrypių kepenų, inkstų bei bendro kraujo tyrimų rodikliuose. Po tyrimų rezultatų būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Konsultacija būtina tiek vitaminų kokteilių lašelinėms bei infuzijoms su NAD+ molekule. 

Pagrindinės intraveninės terapijos naudos:

Stiprinama imuninė sistema, greitesnio svorio metimo skatinimas, pagirių simptomų gydymas, tam tikrų maistinių medžiagų trūkumo gydymas, organizmo valymas nuo toksinų ir laisvųjų radikalų, atstatomas energijos lygis, skatinama geresnė širdies ir kraujagyslių sveikata, mažina nerimą ir skatina atsipalaidavimą.

Kiekviena vitaminų infuzija sukurta bendradarbiaujant su tarptautinę patirtį turinčia įmone - NADclinic.

Paslauga teikiama šiais adresais:

Vilnius: Ozo g. 18 (PC Ozas, II aukštas)

Kaunas: Kęstučio g. 38

Šiauliai: Gumbinės g. 33C

Panevėžys: P. Puzino g. 10


Registruotis galima telefonu +370 600 20303 (PC Ozas), +370 681 31211 (Kęstučio g. 38), +370 685 17183 (Gumbinės g. 33C), +370 652 02331 (P. Puzino g. 10)

Intraveninė vitaminų terapija

Dažniausiai užduodami klausimai
Visi DUK
Kas yra intraveninė vitaminų terapija?

Intraveninė vitaminų (IV) terapija dar žinoma kaip intraveninė mikroelementų ir hidratacijos terapija, yra vienas efektyviausių būdų suteikti didelę vitaminų ir mineralų koncentraciją tiesiai į žmogaus kraują. Tai leidžia itin greitai pasisavinti didesnę vitaminų ir mineralų dozę, nei būtų jie gaunami per maistą ar papildus.

Kokie teiginiai pateikiami apie intraveninę vitaminų terapiją?

Manoma, kad IV vitaminų terapija geriausiai tinka žmonėms, kurie negali gauti pakankamai vitaminų ir mineralų, nes negali valgyti pakankamai maisto arba dėl ligos negali pasisavinti maistinių medžiagų.

Tačiau, kai kurie šalininkai teigia, kad IV vitaminų terapija gali pagerinti sveikatą net tiems žmonėms, kurie neturi vitaminų (ar mineralų) trūkumo. Dideli vitaminų ir mineralų kiekiai patenka tiesiai į kraują, apeinamas virškinamasis traktas, todėl suformuojamas tiesesnis kelias į ląsteles ir mitochondrijas, kurias reikia atstatyti.

Pagrindiniai IV terapijos privalumai:

  • Gydo dehidrataciją po didelio fizinio krūvio ar per didelio alkoholio vartojimo.
  • Stiprina imuninę sistemą.
  • Padidina energijos lygį ir sumažina nuovargį.
  • Padeda kovojant su stresu, nerimu ir depresija.
  • Pašalina toksinus iš organizmo.
  • Pagerina odos būklę.
  • Padeda sumažinti pagirias ir galvos skausmus.
  • Gydo astmą, alergijas, lėtinį sinusitą, aukštą kraujospūdį, fibromialgiją, diabetą, širdies ligas, ūminius raumenų spazmus ir Parkinsono ligą.
  • Padeda kovoti su migrenos keliamais skausmais.
Koks NAD+ IV terapijos tikslas?

NAD+ IV terapija – tai NAD+ (ištirpusio skystyje) suleidimas į veną, siekiant padidinti NAD+ koncentraciją kraujyje ir gauti didžiausią įmanomą terapinę NAD+ naudą.

NAD+ IV terapijos tikslas – padidinti NAD+ lygį. NAD+ yra gyvybiškai svarbi molekulė, kurią mūsų ląstelės sukuria šimtams esminių funkcijų. NAD+ ir jo elektronus nešanti NADH reikalingi tam, kad maistą, kurį valgome, paverstų chemine energija. Mūsų NAD+ lygis palaipsniui mažėja senstant, todėl atsiranda su amžiumi susijusių ligų.

Koks šalutinis poveikis gali būti infuzijos metu?

Tiesioginio šalutinio poveikio NAD+ IV infuzijos metu nėra, tačiau, atsižvelgiant į paciento sveikatą, infuzijos metu gali atsirasti vadinamoji „patirtis“, pvz., galvos svaigimas, negalavimas, pykinimas, smegenų rūkas, mėšlungis ir raumenų nuovargis. Šiuos potyrius galima palengvinti sulėtinus IV lašinimą. Sustabdžius arba baigus infuziją, „patirtis“ iš karto išnyks.

Dėl šių „šalutinių poveikių“ itin svarbu informuoti ir konsultuoti pacientą apie galimus potyrius infuzijos metu ir stebėti jį pirmąsias kelias minutes.

Ar yra kokių nors apribojimų po infuzijos?

Galite laisvai tęsti savo kasdienę veiklą, be jokių apribojimų, tačiau kai kurie žmonės gali jausti nedidelį negalavimą, nes organizmas detoksikuojasi ir apdoroja ląstelių regeneraciją.

Ar galima po infuzijos važiuoti namo?

Taip. Infuzija nesukelia ilgalaikio amnezijos ar psichoaktyvaus poveikio, todėl po procedūros saugu važiuoti namo.

Ar galima valgyti ir (arba) gerti prieš infuziją?

Labai rekomenduojama prieš infuziją pakankamai gerti ir valgyti, nes NAD+ infuzija tuščiu skrandžiu gali sukelti didesnį šalutinį poveikį.

Atsakingas požiūris