I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Pavasaris - ne tik puikūs orai!

Pavasaris – sezonas, kurį vieni pasitinka su džiaugsmu, o kiti – su ašarojančiomis akimis, bėrimais ant kūno, virškinimo sutrikimais ar užsikimšusia nosimi.  Šie simptomai gali būti įvairių susirgimų arba alergijos simptomai.

Alergija yra labai sudėtinga imuninės sistemos liga ir kiekvienam iš mūsų ji pasireiškia individualiai. Ją lemia paveldimumas, įvairūs aplinkos veiksniai bei kiekvieno mūsų imuninės sistemos būklė. Šiuolaikiniai diagnostikos ir gydymo būdai yra glaudžiai tarpusavyje susiję: tiek naujausi laboratoriniai tyrimai, tiek ir pagal jų rezultatus skiriamas gydymas pagerina sergančiųjų gyvenimo kokybę ir padeda pilnai įveikti ligą.

ALEX2 makrogardelė – kas tai?

Kokia ALEX2 makrogardelės tyrimo nauda?

ALEX2  makrogardelės tyrimas ištiria ne tik daugybę įkvepiamų alergenų, bet ir ypač detaliai, molekuliniame lygmenyje nustato įsijautrinimus namų dulkių erkutėms bei naminiams gyvūnams. Tyrimas yra visame pasaulyje pripažintas tyrimas, kurio metu gauti rezultatai parodo kam iš tiesų asmuo yra alergiškas, ar nustatytas įsijautrinimas yra pavojingas jo gyvybei bei, kokios yra alergijos gydymo galimybės ir prognozės. Vos iš vieno kraujo mėginio nustatomas įsijautrinimas visiems kliniškai reikšmingiems alergenams ir jų molekulėms. Ištiriamas asmens jautrumas 295 alergenams (117-iems alergenams ir 178-ioms jų molekulėms) ir nustatomas bendras IgE.

Kokiems simptomams esant rekomenduojama atlikti ALEX2 makrogardelės tyrimą?

Atvejais, kuomet:

  • Užsitęsia nosies užburkimas ar sloga;
  • Nuolat kankina čiaudulys;
  • Dažnai jaučiamas akių niežėjimas, ašarojimas, paraudimas;
  • Kankina dusulys ir/arba kosulys;
  • Kuomet dažnai juntamas burnos gleivinės niežėjimas, patinimas valgant tam tikrą maistą; Dažnai pasitaikantys odos bėrimai, dermatitas, egzema, dilgėlinė;
  • Kai įtariama alergija maistui, augalų žiedadulkėms, namų dulkių erkėms, gyvūnams.