Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Lapkritis – vyrų sveikatos mėnuo

Rezus.lt laboratorija įveda naują tradiciją – kas mėnesį organizuoti naujas akcijas, siekiant, kad tiek moterys, tiek vyrai pradėtų labiau rūpintis savo sveikata. Ypač stengsis prikalbinti vyrus atlikti profilaktinius tyrimus, nes dažnai tai yra „misija neįmanoma“. Drauge kviečia moteris prisidėti prie šios misijos, raginant savo vyrus, tėčius, brolius, draugus atrasti šiek tiek laiko atlikti tyrimus ir turėti ramybę visus ateinančius metus.

Pasak sveikatos priežiūros specialistų, trumpesnė vyrų gyvenimo trukmė ir didesnis jautrumas tam tikriems susirgimams labai priklauso ne tik nuo biologinių priežasčių, bet ir nuo pačių vyrų požiūrio į savo sveikatą.

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, dažniausiai vyrų sveikatai grasina širdies, plaučių, prostatos ligos, taip pat depresija ir diabetas. Širdies ligų profilaktikai būtina periodiškai pasitikrinti cholesterolio kiekį kraujyje bei kraujo spaudimą, kurį stebėti ypač aktualu vyrams iki 45 metų.

Dauguma vyrų klaidingai mano, kad jų sėkmė profesiniame, asmeniniame ar socialiniame gyvenime atspindi ir gerą sveikatą. Dėl šios priežasties vyrai linkę savo savijautą nustumti į paskutinę vietą ir susirūpina tik tuomet, kai ji tampa nebepakenčiama.

Pasak gydytojo urologo, dažnai vyrai klaidingai galvoja, kad erekcijos sutrikimas yra natūrali senėjimo pasekmė, todėl pasiduoda ir su tuo susitaiko. Tačiau erekcijos sutrikimas – tai organizmo pagalbos šauksmas. Erekcija gali pablogėti dėl nutukimo, rūkymo, blogai kontroliuojamo cukrinio diabeto, padidėjusio arterinio kraujo spaudimo bei kitų ligų. Daugeliui vyrui per pirmuosius kelerius metus nuo erekcijos sutrikimo pasireiškia grėsmingų širdies ligų požymiai, o kai kuriems net įvyksta pirmasis infarktas.

Lapkritis – vyrų sveikatos mėnuo, kai stipriosios lyties atstovai raginami rūpintis savo sveikata ir ypač atkreipti dėmesį į prostatos vėžį, kasmet pasiglemžiantį vis naujų aukų. Vyrai, sergantys prostatos vėžiu, ilgą laiką nejaučia jokių simptomų, todėl dažnai nustatomas jau pažengęs vėlyvos stadijos vėžys. Gera žinia, kad net 90 proc. atvejų prostatos vėžys gali būti išgydomas, ypač pavykus laiku diagnozuoti ankstyvos stadijos ligą.

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.