Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Bendradarbiavimo su Kauno arena pradžia

Š. m. gegužės 22 d. startavo bendradarbiavimas tarp UAB Rezus.lt kraujo laboratorijos ir Kauno Žalgirio arenos. Poreikis kilo dėl Lietuvoje įsigaliojusio galimybių paso projekto ir noro suteikti galimybę visiems krepšinio fanams ir renginių išsiilgusiems žiūrovams patekti į patalpas ir pamatyti renginį. Pirmasis Covid-19 testavimas prie Kauno Žalgirio arenos įvyko šeštadienį, kurio metu buvo ištestuoti visi to norintys asmenys, atvykę paskirtu laiku pagal internetinę registraciją.

Visi dalyviai, atvykę į krepšinio varžybas, koncertą ar renginį turi galimybę atlikti greitąjį SARS-CoV-2 antigeno testą. Tyrimų atsakymai pateikiami e-sveikatos svetainėje ir suteikia galimybę žmonėms pasinaudoti galimybių pasu ir be vargo patekti į renginį. Taip pat, asmenys, kurie neturi galimybių parsisiųsti galimybių paso QR kodo, gaus tyrimų rezultatų sertifikatus į nurodytą elektroninį paštą, kuris galios norint patekti į renginį.

Birželio mėnesio pradžioje ir daugiau asmenų turės galimybę atvykti testuotis, nes bus įrengtas Rezus.lt mobilusis punktas, kuris dirbs nustatytu grafiku, kuris skelbiamas internetinėje svetainėje.

Taip pat, visi renginio dalyviai, parodę įsigytą bilietą į renginį Kauno Žalgirio arenoje, tyrimus atlikti gali su tik jiems pritaikyta specialia kaina.