Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kada nedelsiant reikia kreiptis į LOR gydytoją?

Ausų, nosies ir gerklės ligos kamuoja įvairaus amžiaus gyventojus. Itin nemalonius simptomus sukeliantys lėtiniai ir ūmūs negalavimai apsunkina gyvenimo kokybę, todėl svarbu tinkamai diagnozuoti ir laiku suteikti gydymą. Kokiems simptomams kamuojant būtina neatidėliotina pagalba, bei aktualią informaciją apie konsultacijas ir tyrimus atskleidžia Rezus.lt klinikos gydytoja otorinolaringologė Jolita Stankūnienė.

Nuo šiol LOR gydytojai konsultuoja ir gydo sergančiuosius ausų, nosies, gerklės, balso stygų ligomis ir Šiauliuose įsikūrusioje Rezus.lt klinikoje. Čia dirbanti otorinolaringologė Jolita Stankūnienė sako, kad įvairūs negalavimai kamuoja tiek vaikus, tiek suaugusiuosius. Bene dažniausia problema, kuri kamuoja vaikus – nosiaryklės patalogijos.

„Tai dažniausiai pasitaikantys adenoidai arba kitaip vaikiški polipai. Pacientai skundžiasi apsunkintu kvėpavimu pro nosį, dažnomis ilgomis slogomis, prasideda klausos sutrikimai“, – sako J. Stankūnienė.

Pasak medikės, suaugusieji į LOR gydytojus dažniausiai kreipiasi dėl nosies problemų, sutrikusios klausos, balso užkimimo. Ypač pavojingos būsenos – kamuojantis dusulys, staiga dingusi klausa, ūmus kraujavimas iš ausų, nosies ar gerklų. Pajutus bent vieną simptomą reikėtų neatidėlioti vizito pas LOR gydytojus.

Klinikoje galima įvertinti nosies, gerklų būklę. Minkštas ir lankstus fibroskopas nesukeliant skausmų leidžia apžiūrėti nosiaryklę ir diagnozuoti gastroezofaginį refliuksą. Ausų apžiūrai naudojamas otoskopas, taip pat atliekami timpanometrijos tyrimai ausies būgnelio jautrumui ir slėgiui už jo nustatyti. Klinikoje plaunami ir ausies sieros kamščiai. Naujausios aparatūros dėka pacientai nepatiria skausmo ar diskomforto, o procedūra atliekama ne tik greitai, bet ir efektyviai.

Rezus.lt klinika Šiauliuose įsikūrusi adresu: Gumbinės gatvė 33C.

Konsultacijos vyksta:

  • Antradieniais: 10:00 – 13:00, Gyd. Jurgita Domarkienė,
  • Ketvirtadieniais: 14:00 – 17:00, Gyd. Jolita Stankūnienė.

Prieš vizitą būtina išankstinė registracija telefonu +370 685 17183 arba internetu.

Straipsnį galite rasti čia.