I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Vitaminų terapija su NAD+

NAD+ Vitaminų lašelinės imuniteto gerinimui

Vitaminų lašelinės – vienas iš efektyviausių būdų atstatyti nusilpusį imunitetą ir papildyti organizmą vitaminais bei mineralais. Intraveninė  terapija yra puikus sprendimas norint atstatyti mikroelementų ir skysčių balansą organizme po ligos arba sustiprinti imunitetą tam, kad išvengti ligų.

Vitaminų lašelinės

Vitaminų lašelinės, dar žinomos kaip vitaminų kokteiliai arba intraveninė vitaminų terapija – tai gausus vitaminų ir mineralų koncentratas lašinamas į organizmą intraveniniu būdu. Tai reiškia, kad gerieji mikroelementai, elektrolitai, antioksidantai į organizmą patenka venomis. Taip vitaminai apeina virškinimo sistemą ir iš karto pasiekia ląsteles, kurias reikia atstatyti.

Vitaminai tiesiogiai patekę į organizmą yra įsisavinami efektyviau negu per maistą ar papildus. Visgi svarbu žinoti, jog net ir intraveniniu būdu vitaminai nėra pasisavinami 100 % efektyvumu. Kiekvieno mūsų organizmas individualiai pasiima trūkstamą kiekį naudingų medžiagų, o vitaminų perteklius yra pašalinamas. Populiariausias vitaminų lašelines sudaro vitaminai kaip: B grupės kompleksas, magnis, vitaminas C, kalcis, glutationas.

Kas yra glutationas ir kuo jis svarbus?

Glutationas – vienas iš stipriausių mūsų organizmo antioksidantų ir imuniteto stiprintojų. Tai trijų aminorūgščių (cisteino, glicino ir glutamino rūgšties) baltymo formulė atsakinga už energijos gamybą organizme. Glutationas suriša ir pašalina iš organizmo kenksmingus toksinus, laisvuosius radikalus ir sunkiuosius metalus.

Sumažėjęs glutationo kiekis paprastai lemia organizmo funkcionavimo sutrikimus ir padidėjusį jautrumą infekcijoms.  Nors glutationo cheminis junginys natūraliai gaminasi žmogaus organizme, jis taip pat gali būti išgaunamas iš ciberžolės. Šis imbierinis augalas pasižymi gydomųjų antioksidantų ir vitaminų gausa.

Intraveninė terapija su NAD+

NAD+ terapija – tai NAD+ (niacino B3 vitamino kofermentas) ištirpusio vandenyje suleidimas į veną. Pagrindinė NAD+ funkcija – energijos gamyba, svarbi normaliam organizmo funkcionavimui. Nors tai yra natūrali kiekvienos ląstelės dalis, senstant, organizme neišvengiamai mažėja NAD+ ir energijos lygis. Sumažėjus NAD+ kiekiui kraujyje intraveninė terapija padeda efektyviai padidinti šio kofermento koncentraciją ir suteikia didžiausią įmanomą naudą.

Intraveninė terapija su NAD+ gali būti išeitis detoksikacijai, riebalų deginimui, atsistatymui po varginančių skrydžių. Prieš renkantis vitaminų lašelines imuniteto gerinimui rekomenduojama atlikti kraujo tyrimus ir išsiaiškinti, kokių vitaminų ir mineralų organizmui trūksta labiausiai.

Kokie yra NAD+ privalumai ir nauda?

NAD+ intraveninės vitaminų terapijos privalumai apima energijos padidėjimą, geresnį miegą, išaugusią motyvaciją, skysčių ir mikroelementų balanso atstatymą. Taip pat padeda sumažinti streso, nerimo, depresijos PTSD (potrauminio streso sindromo) požymius. Kadangi tai yra natūrali medžiaga, NAD+ vitaminų terapija yra visiškai saugus gydymo būdas.

Ar NAD+ stabdo senėjimą?

NAD+ papildai padeda sulėtinti senėjimo procesą. NAD+ ne tik suteikia daugiau energijos, bet ir stiprina raumenų pajėgumą, pagerina orientaciją, stiprina širdies veiklą. Paprastai tai lemia padidėjusį žmogaus fizinį aktyvumą ir sustiprėjusį imunitetą. Dėl šios priežasties NAD+ dažnai įvardijimas kaip instrumentas „anti-senėjimui“.

Nuo kokių ligų padeda gydytis NAD+?

NAD+ gali padėti gydyti daugelį lėtinių ligų: CFS (lėtinį nuovargį), fibromialgiją, Alzheimerio ligą, neurodegeneracinės ligas, tokias kaip CTE (degeneracinė smegenų ligą), smegenų chemoterapiją, MS (išsėtinę sklerozė) ir Parkinsono ligą. Taip pat NAD+ yra natūralus detoksikatorius nuo alkoholizmo ir opioidų.

Dažniausiai užduodami klausimai
Visi DUK
Kas yra intraveninė vitaminų terapija?

Intraveninė vitaminų (IV) terapija dar žinoma kaip intraveninė mikroelementų ir hidratacijos terapija, yra vienas efektyviausių būdų suteikti didelę vitaminų ir mineralų koncentraciją tiesiai į žmogaus kraują. Tai leidžia itin greitai pasisavinti didesnę vitaminų ir mineralų dozę, nei būtų jie gaunami per maistą ar papildus.

Kokie teiginiai pateikiami apie intraveninę vitaminų terapiją?

Manoma, kad IV vitaminų terapija geriausiai tinka žmonėms, kurie negali gauti pakankamai vitaminų ir mineralų, nes negali valgyti pakankamai maisto arba dėl ligos negali pasisavinti maistinių medžiagų.

Tačiau, kai kurie šalininkai teigia, kad IV vitaminų terapija gali pagerinti sveikatą net tiems žmonėms, kurie neturi vitaminų (ar mineralų) trūkumo. Dideli vitaminų ir mineralų kiekiai patenka tiesiai į kraują, apeinamas virškinamasis traktas, todėl suformuojamas tiesesnis kelias į ląsteles ir mitochondrijas, kurias reikia atstatyti.

Pagrindiniai IV terapijos privalumai:

  • Gydo dehidrataciją po didelio fizinio krūvio ar per didelio alkoholio vartojimo.
  • Stiprina imuninę sistemą.
  • Padidina energijos lygį ir sumažina nuovargį.
  • Padeda kovojant su stresu, nerimu ir depresija.
  • Pašalina toksinus iš organizmo.
  • Pagerina odos būklę.
  • Padeda sumažinti pagirias ir galvos skausmus.
  • Gydo astmą, alergijas, lėtinį sinusitą, aukštą kraujospūdį, fibromialgiją, diabetą, širdies ligas, ūminius raumenų spazmus ir Parkinsono ligą.
  • Padeda kovoti su migrenos keliamais skausmais.
Kas yra NAD+?

NAD reiškia nikotinamido adenino dinukleotidą.

NAD+ yra niacino (vitamino B3) kofermentas, kuris natūraliai egzistuoja kiekvienoje ląstelėje. Niacinas egzistuoja kaip nikotino rūgštis ir nikotinamidas. NAD dalyvauja daugiau nei 100 metabolinių funkcijų kiekvieno žmogaus ląstelėse. Pagrindinė jo funkcija – energijos gamyba, svarbi normaliam organizmo funkcionavimui ir gerovei.

Koks NAD+ IV terapijos tikslas?

NAD+ IV terapija – tai NAD+ (ištirpusio skystyje) suleidimas į veną, siekiant padidinti NAD+ koncentraciją kraujyje ir gauti didžiausią įmanomą terapinę NAD+ naudą.

NAD+ IV terapijos tikslas – padidinti NAD+ lygį. NAD+ yra gyvybiškai svarbi molekulė, kurią mūsų ląstelės sukuria šimtams esminių funkcijų. NAD+ ir jo elektronus nešanti NADH reikalingi tam, kad maistą, kurį valgome, paverstų chemine energija. Mūsų NAD+ lygis palaipsniui mažėja senstant, todėl atsiranda su amžiumi susijusių ligų.

Kokie yra NAD+ infuzijos pranašumai?

NAD+ IV infuzijos su esminėmis maistinėmis medžiagomis ir amino rūgštimis privalumai apima energijos padidėjimą, pagerėjusią nuotaiką, geresnį miegą, sumažėjusį stresą ir nerimą, PTSD (potrauminio streso sindromas) ir depresiją, pagerėjusį imunitetą, hidrataciją ir geresnius fizinio krūvio rezultatus.

NAD padeda lėtinti senėjimo procesą. Tai taip pat veiksmingas natūralus daugelio lėtinių ligų gydymas: CFS (lėtinis nuovargis), fibromialgija, Alzheimerio liga, neurodegeneracinės ligos, tokios kaip CTE (degeneracinė smegenų liga), smegenų chemoterapija, MS (išsėtinė sklerozė) ir Parkinsono liga. NAD+ yra natūralus detoksikatorius nuo alkoholizmo, opioidų ir priklausomybės nuo benzodiazepinų. NAD+ apibūdinamas kaip įnstrumentas “anti-senėjimo medicinoje“.

Koks šalutinis poveikis gali būti infuzijos metu?

Tiesioginio šalutinio poveikio NAD+ IV infuzijos metu nėra, tačiau, atsižvelgiant į paciento sveikatą, infuzijos metu gali atsirasti vadinamoji „patirtis“, pvz., galvos svaigimas, negalavimas, pykinimas, smegenų rūkas, mėšlungis ir raumenų nuovargis. Šiuos potyrius galima palengvinti sulėtinus IV lašinimą. Sustabdžius arba baigus infuziją, „patirtis“ iš karto išnyks.

Dėl šių „šalutinių poveikių“ itin svarbu informuoti ir konsultuoti pacientą apie galimus potyrius infuzijos metu ir stebėti jį pirmąsias kelias minutes.

Ar yra kokių nors apribojimų po infuzijos?

Galite laisvai tęsti savo kasdienę veiklą, be jokių apribojimų, tačiau kai kurie žmonės gali jausti nedidelį negalavimą, nes organizmas detoksikuojasi ir apdoroja ląstelių regeneraciją.

Ar galima po infuzijos važiuoti namo?

Taip. Infuzija nesukelia ilgalaikio amnezijos ar psichoaktyvaus poveikio, todėl po procedūros saugu važiuoti namo.

Ar galima valgyti ir (arba) gerti prieš infuziją?

Labai rekomenduojama prieš infuziją pakankamai gerti ir valgyti, nes NAD+ infuzija tuščiu skrandžiu gali sukelti didesnį šalutinį poveikį.

Ar galima NAD+ terapija nėštumo / maitinimo krūtimi metu?

NAD+ injekcijos saugumas nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims nėra įvertintas. Kadangi trūksta duomenų, nėščios moterys turėtų vengti NAD+ injekcijos.

Kiek laiko trunka NAD+ infuzija?

Infuzijos laikas priklauso nuo dozės, individualaus jūsų organizmo tolerancijos lygio bei jūsų patirties naudojant NAD+ IV infuzijas. Visada rekomenduojama pradėti nuo mažesnės NAD+ dozės, kad pirmoji patirtis būtų kuo sklandesnė. Vidutinė 250 mg NAD+ infuzijos trukmė prasideda nuo 60–90 minučių, tačiau gali skirtis priklausomai nuo to, ko reikia jūsų organizmui. Atlikdami IV infuziją galite atsipalaiduoti privačiame arba pusiau privačiame kambaryje, žiūrėti filmą arba toliau dirbti.

Ar NAD+ IV terapija yra saugi?

NAD+ infuzinė terapija yra visiškai saugus gydymo būdas. Tai natūrali medžiaga, naudojama organizme ir lengvai įsisavinama. Norėdami gauti IV terapiją, gydytojas(-a), gydytojo padėjėjas(-a) arba slaugytojas(-a) turi įvertinti asmenį, kuriam taikomas gydymas, todėl bet kokios komplikacijos ar išgąsčio metu suteikiama profesionali pagalba.

Atsakingas požiūris