Informuojame, kad nuo 2024.03.01 keisis teikiamų paslaugų kainos

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
Gediminas Lukaševičius

Gediminas Lukaševičius

Pareigos

Gydytojas ortopedas traumatologas

Gydytojo darbo vieta

P. Puzino g. 10 | Panevėžys

+370 652 02331
Biografija

Vizituojantis gydytojas, konsultuojantis pagal individualiai nustatytus įkainius.

Konsultuoja suaugusius ir vaikus esant kelio, čiurnos, pėdos, klubo, peties, alkūnės, riešo skausmams, atlieka hialurono rūgšties preaparatų, Sanakin injekcijas. Esant reikalui gali būti paskirimas operacinis gydymas Dienos chirurgijos centre, kur atliekamos artroskopinės operacijos (esant meniskų plyšimui, priekinio kryžminio raiščio plyšimui, laisviems kūnams sąnaryje, peties, čiurnos sąnario ankštumui, peties viršdyglinio raumens sausgyslės plyšimui, peties sąnario nestabilumui ir kt.) pėdos deformacijas koreaguojančios operacijos (hallux valgus, plaktukinių pirštų, plokščiapadystės ir kt.), potrauminių padarinių operacijos (osteotomijos, metalo konstrukcijų šalinimas), endoskopinis riešo kanalo atlaisvinimas

Išsilavinimas: 2012 metais baigė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ortopedijos traumatologijos studijas. Gydytojas nuolat tobulina kvalifikaciją Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose.

Profesinė patirtis: Nuo 2012 metų turi patirtį konsultuojant dėl raumenų ir skeleto sistemos traumų ir susirgimų, taiko konservatyvų ir operacinį gydymą. Specializuojasi minimaliai invazinėse ir artroskopinėse sąnarių operacijose, pėdos deformacijų operaciniame gydyme.

Narystės: Europos sporto traumatologijos, kelio chirurgijos ir artroskopijos draugijos (ESSKA) narys, Lietuvos ortopedų traumatologų draugijos narys.

Paslaugos

Gydytojo konsultacija

60,00€

Pakartotinė gydytojo konsultacija

40,00€

Sanakin terapija

130,00€
+370 652 02331

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.