Dėmesio! Informuojame, kad šiuo metu neaptarnaujame klientų, kuponus įsigijusių iš UAB ,,Beta Media", nes neturime galimybės patikrinti kuponų validumo. Kuponų turėtojus visais klausimais raginame kreiptis į pardavėją UAB „Beta media“ adresu info@betamedia.lt .

Prie komandos Vilniuje prisijungė šie specialistai: gydytojai ginekologai - akušeriai, gydytoja neurologė, psichiatrai - pscihoterapeutai bei pscihologai!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

lt en

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Kraujo paėmimo mokestis 4,00€

Mišri alergenų paletė

Mišri alergenų paletė

52,00€

65,00€

Prekės kodas: 10001
vnt.
+ Dovana
K | Kalis
+ Dovana
Na | Natris
Aprašymas

​Tyrimas yra naudojamas kiekybiniam alergenui specifinių IgE žmogaus serume matavimui, kaip pagalbinė priemonė su IgE susijusių sutrikimų klinikiniam įvertinimui. Daug alergijų būna tarpininkaujant IgE klasės imunoglobulinams. Sensibilizuotiems asmenims, išsivysčius staigiai alergijos formai (atopinei ar anafilaksinei), IgE molekulės veikia kaip kontakto taškai tarp alergeno ir specialių ląstelių, kurios alergeno poveikyje atpalaiduoja histaminą ir kitas medžiagas. Tai iššaukia simptomus, kurie atpažįstami kaip alerginės reakcijos. Tai vertinama atsižvelgiant į kitus klinikinius ir laboratorinius duomenis in vitro alergenui specifinio IgE testai gali padėti identifikuoti alergeną ar alergenus, kuriam ar kuriems individas yra jautrus.

“Alergijos“ terminą pirmą kartą pavartojo Clemens van Pirquet, kalbėdamas apie padidintą organizmo gebėjimą reaguoti į svetimas medžiagas. Šiandien alergijos terminas reiškia pernelyg didelį jautrumą svetimoms medžiagoms, kurios paprastai nėra kenksmingos, tačiau paveiktiems asmenims gali sukelti sunkias reakcijas. Be genetinio polinkio, alergijose svarbų vaidmenį vaidina negenetiniai faktoriai, tokie, kaip alergeno ekspozicija, mitybos statusas, esamos lėtinės ligos ar ūmios virusinės infekcijos. Atopija yra paveldėtas polinkis į alergines reakcijas, tokias, kaip alerginė astma, rinitas ar dermatitas (įskaitant atopinę egzemą) . Dažniausiai pasitaikanti alergija yra 1 tipo padidinto jautrumo reakcija, kuriai esant susidaro specifiniai IgE antikūnai. Simptomai (pvz., paraudimas, edema, niežėjimas) paprastai pasireiškia netrukus po kontakto su alergenu. Dėl šios priežasties, tokio tipo alergija yra vadinama greito tipo reakcija. Išsivysčiusiose šalyse nuo greito tipo alergijos kenčia daugiau nei 15% populiacijos. Vabzdžių įgėlimas yra problema, paprastai iškylanti vasaros metu. Normali reakciją į įgėlimą yra lokalus skausmas, patinimas, niežėjimas ir paraudimas. Vabzdžių nuodams alergiškiems asmenims gali pasireikšti sisteminiai simptomai arba netgi išsivystyti anafilaksinis šokas. Sunkios pernelyg stiprios alerginės reakcijos požymis yra rumbo susidarymas, tinimas, niežėjimas ir paraudimas su įgėlimu nesusijusiose vietose, ryklės bei liežuvio tinimas, apsunkintas kvėpavimas, pykinimas, virkškinimo trakto spazmai, viduriavimas, neurologinis deficitas, pasireiškiantis sutrikimu, svaiguliu ir apsunkintu vaikščiojimu, o taip pat padidintu pulsu bei sumažėjusiu kraujospūdžiu. Yra pavojus, kad pacientams, kuriems vabzdžių nuodai sukelia sistemines reakcijas, pakartotinis įgėlimas gali sukelti panašius arba dar sunkesnius simptomus.Tokiems asmenims yra rekomenduojama nuodų imunoterapija (VIT – angl. venom immunotherapy). Įrodyta, kad šis gydymas yra labai efektyvus ir apsaugo nuo tolesnių sisteminių alerginių reakcijų. VIT padidina specifinių IgG, blokuojančių antikūnų kiekį, kurie sumažina specifinių IgE kiekį. Įgėlus vabzdžiui, alerginė reakcija gali pasireišti tuoj pat per keletą minučių arba po kelių valandų. Kuo anksčiau pasireiškia simptomai, tuo sunkesnė yra alerginė reakcija.

Visą 42-ų alergenų EUROIMMUN sudėtį galite pamatyti ČIA

Mišri alergenų paletė
Mišri alergenų paletė
Prekės kodas: 10001
Akcija

52,00€

65,00€