Dėmesio! Lapkričio 21-27 dienomis perkant internetu -30 proc. nuolaida!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu
Sindrominis kvėpavimo takų infekcijų tyrimas (QIAstat-Dx Respiratory 2019-nCoV)

Sindrominis kvėpavimo takų infekcijų tyrimas (QIAstat-Dx Respiratory 2019-nCoV)

155,00€

vnt.
Aprašymas

Išsamus kvėpavimo takų infekcijų tyrimas (22 sukelėjai, tarp jų ir COVID-19). QIAstat-Dx tyrimas ne tik patvirtins arba paneigs COVID-19 diagnozę, bet ir atskleis, koks virusas ar bakterija sąlygoja simptomus.

Tyrimo atsakymai Šiaulių mieste - tik per 2 valandas! Kituose miestuose - per 24 valandas.

BAKTERIJOS

 1. Mycoplasma pneumoniae – bakterija pažeidžianti kvėpavimo organų gleivinę, sukelia netipinės eigos plaučių uždegimus (lėta pradžia, kosulys, žemesnė temperatūra).
 2. Legionella pneumophila – sukelia ligas pasireiškiančias ūminės pneumonijos ar ūminės respiracinės ligos sindromais, tame tarpe Legionierių ligą ir Pontiako karštligę.
 3. Bordetella pertussis – bakterija kolonizuojanti ir pažeidžianti viršutinių kvėpavimo takų gleivinę, sukelia kokliušą, kuriam būdingi spazminiai kosulio priepuoliai.

VIRUSAI

 1. Influenza A – gripo virusas sukeliantis ūminę kvėpavimo takų infekciją, pavojingas dėl sukeliamų komplikacijų. Žmonių populiacijoje šis viruso tipas sukelia pandemijas ir epidemijas.
 2. Influenza A subtype H1N1/2009 – viruso H1N1 atmaina sukėlė Ispaniškojo gripo pandemiją, kita atmaina – 2009 metų gripo pandemiją.
 3. Influenza A subtype H2 – viruso atmaina sukėlusi Azijos gripą – paukščių gripo pandeminį protrūkį tais pačiais metais išplitusį po visą pasaulį.
 4. Influenza A subtype H3 – viruso atmaina išsivysčiusi iš H2N2, vienas dažniausių gripo sukėlėjų žmonių populiacijoje.
 5. Influenza B – virusas plintantis žmonių populiacijoje ir kas kelerius metus sukeliantis epidemijas. B tipo virusas ne tiek pavojingas kiek A tipo, bet taip pat gali sukelti rimtų komplikacijų.
 6. Coronavirus 229E – viena pirmųjų nustatytų koronaviruso atmainų, siejamas su lengvais peršalimo simptomais.
 7. Coronavirus HKU1 – veikia viršutinius kvėpavimo takus, jo sukeliama liga pasireiškia peršalimo simptomais, bet gali išsivystyti į pneumoniją ar bronchiolitą.
 8. Coronavirus NL63 – endeminis patogenas, gali sukelti tiek lengvas, tiek ūmines kvėpavimo takų ligas. Galimos pakartotinės infekcijos per visą gyvenimą.
 9. Coronavirus OC43 – virusas patogeniškas žmonėms ir galvijams. Sukelia lengvus peršalimo simptomus, sunkesnė ligos forma būdinga kūdikiams ir senjorams.
 10. Parainfluenza virus 1 – vienas dažniausių vaikų krupo sukėlėjų, ligai būdingas „lojantis“ kosulys, triukšmingas, pasunkėjęs kvėpavimas ir užkimimas.
 11. Parainfluenza virus 2 – retesnis vaikų krupo sukėlėjas. Gali taip pat sukelti kitas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų ligas.
 12. Parainfluenza virus 3 – infekuoja apatinių kvėpavimo takų epitelį, sukelia bronchiolitą, bronchitą ir pneumoniją.
 13. Parainfluenza virus 4 – rečiausiai aptinkama viruso atmaina, dažniau sukelia lengvas kvėpavimo takų ligas, sunkias retais atvejais.
 14. Adenovirus – sukelia ligas, kurioms būdingi viršutinių kvėpavimo takų uždegimo požymiai, konjunktyvitas, tonzilitas, faringitas.
 15. Respiratory Syncytial virus A/B – sukelia lengvus, peršalimą primenančius simptomus suaugusiesiems ir vyresniems vaikams. Dažniausias kūdikių ir mažų vaikų plaučių ir kvėpavimo takų infekcijų sukėlėjas.
 16. Human Metapneumovirus A/B – pagrindinis ūminės kvėpavimo takų infekcijos sukėlėjas, labiausiai patogeniškas vaikams, pagyvenusiems ir imunosupresiniams asmenims.
 17. Bocavirus – siejamas su ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis, tačiau dažniausiai nustatomas pacientams užsikrėtusiems ir kitais virusais.
 18. Rhinovirus/Enterovirus – viršutinių kvėpavimo takų patogenas, pagrindinis astmos paūmėjimo, bronchiolito ir virusinės pneumonijos sukėlėjas.
 19. SARS-CoV-2 – sukelia ūminę viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų infekciją bei COVID-19 ligą. Koronavirusas lėmęs pasaulinę 2020 m. pandemiją.
Sindrominis kvėpavimo takų infekcijų tyrimas (QIAstat-Dx Respiratory 2019-nCoV)
Sindrominis kvėpavimo takų infekcijų tyrimas (QIAstat-Dx Respiratory 2019-nCoV)

155,00€

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.