Dėmesio! Lapkričio 21-27 dienomis perkant internetu -30 proc. nuolaida!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Akcija vitamino D, magnio, kalcio ir fosforo koncentracijų kiekių organizme ištyrimui

Vartojote vitamino D papildus, bet ar tikrai organizmas jį įsisavino, o gal perdozavot?

Raumenų ir kaulų skausmai, pykinimas, silpnumas, nervingumas, mieguistumas, padidėjęs prakaitavimas, apetito ir širdies ritmo sutrikimai gali būti ir kaip vitamino D stoka, ir kaip jo perdozavimas.

Tai galima išsiaiškinti tik ištyrus vitamino D, magnio, kalcio, fosforo koncentracijų kiekius organizme.

Nesenai mokslininkai nustatė dar vieną faktorių, kuris gali lemti žemą vitamino D kiekį – tai magnio trūkumas. Daugeliui žmonių net ir naudojant dideles vitamino D papildų dozes, jo lygis kraujyje nepakyla arba pakyla labai nežymiai. Mokslininkai teigia, kad esant magnio trūkumui vitaminas D3 nėra paverčiamas į jo aktyvią formą. Tad jeigu jūsų organizme yra per mažai vitamino D, reikėtų valgyti maisto produktų, kurie turi daug magnio: chia sėklos, riešutai, linų sėmenys, žalios spalvos lapinės daržovės, juodasis šokoladas ir kt. Suaugusieji per dieną turėtų gauti 300-400 mg magnio. Nustačius magnio trūkumą, reikėtų ne mažiau 3 mėn. vartoti jo papildų. Esant didesniam magnio lygiui, reikia mažesnės papildomos vitamino D dozės, kad pakelti vitamino D koncentraciją kraujyje.

Ilgą laiką vartojant dideles vitamino D papildų dozes, gali pakilti kalcio ir fosforo lygis kraujyje ir tai gali sukelti kraujagyslių kalcifikaciją, sustandėjimą ir susiaurėjimą, to pasekoje gali padidėti kraujo spaudimas bei išsivystyti širdies ir kraujagyslių ligos, gali formuotis akmenligė, atsirasti inkstų pažeidimų.

Todėl vitamino D, magnio, kalcio ir fosforo tyrimus reikėtų atlikti kelis kartus per metus, kad turėdamas visą informaciją, gydytojas galėtų skirti tinkamas vitamino D papildų dozes.

Svarbu – tyrimus reikia atlikti praėjus ne mažiau nei 3-4 savaitėms po paskutinės suvartotos vitamino D, magnio, kalcio papildų dozės.

KAINA – 18€ (Be akcijos – 27€)

-Pasiūlymas galioja iki 2022 m. gruodžio 31 d.
-Kraujo paėmimo kaina 4 €
-Nuolaidos nesumuojamos

Adresai tyrimams

 

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.