Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Akcija vaikų ištyrimo paketams

Medicininių tyrimų laboratorijose atlikus vaikų kraujo tyrimus matyti, kad vaikus vis dažniau kamuoja medžiagų apykaitos bei endokrininės funkcijos sutrikimai: 29 proc. nustatytas mikroelementų – kalcio, natrio arba kalio trūkumas, 27 proc. – padidėjęs cukraus kiekis kraujyje, net 19 proc. arba kas penktam tirtajam buvo sutrikusi skydliaukės funkcija. Atlikus kepenų fermentų kraujyje tyrimus, kas dešimtam vaikui nustatytas kepenų funkcijos sutrikimas.

Minimalų paketą sudaro 7 tyrimai:

 • GLU (Gliukozė): Šis tyrimas leidžia nustatyti gliukozės koncentraciją kraujyje. Gliukozė yra pagrindinis energijos šaltinis organizmui, tačiau per didelis gliukozės kiekis kraujyje gali rodyti diabeto ar kitų metabolinių sutrikimų buvimą.
 • Mg (Magnis): Magnis yra svarbus mineralas, kuris dalyvauja daugelyje organizmo procesų, įskaitant nervų ir raumenų veiklą bei kaulų sveikatą. Magnio koncentracijos kraujyje svyravimai gali turėti įtakos sveikatai.
 • Ca (Kalcis): Kalcis yra būtinas sveikiems kaulams ir dantims, taip pat dalyvauja nervų perdavimo ir raumenų susitraukimo procesuose. Kalcio koncentracijos pokyčiai gali rodyti problemas su kaulų sveikata arba skydliaukės veiklos sutrikimus.
 • Fe (Geležis): Geležis yra reikalinga kraujo ląstelėms deguonies pernešimui organizme. Mažas geležies kiekis kraujyje gali sukelti anemiją, lemiančią nuovargį ir silpnumą.
 • Bendras Kraujo Tyrimas: Šis tyrimas apima įvairius kraujo rodiklius, tokius kaip kraujo kūnelių skaičius, hemoglobinas, hematokritas ir pan. Tai padeda vertinti bendrą paciento sveikatos būklę.
 • Kirminų Kiaušinėlių Išmatose Nustatymas: Tyrimas atliekamas siekiant nustatyti kiaušinėlius, kurie gali būti išskirti kirminų ar parazitų organizme. Tai svarbu, norint išvengti galimų vaiko sveikatos problemų.
 • Bendras Šlapimo Tyrimas: Šlapimo tyrimas padeda įvertinti inkstų ir šlapimo takų veiklą bei nustatyti įvairius organizmo rodiklius, tokiuis kaip baltymai, gliukozė ar eritrocitai šlapime.

 

Maksimalų paketą sudaro 16 tyrimų:

 

 • Bendras Kraujo Tyrimas: Šis tyrimas apima plačią kraujo analizę, kurios metu nustatomas kraujo kūnelių skaičius, hemoglobinas, hematokritas ir kiti svarbūs kraujo rodikliai. Tai padeda įvertinti bendrą organizmo sveikatą ir funkcionavimą. 
 • Kirminų Kiaušinėlių Išmatose Nustatymas: Tyrimas atliekamas siekiant nustatyti galimus kiaušinėlius, išskirtus kirminų ar parazitų organizmų. Tai svarbu anksti nustatant parazitines infekcijas ir užtikrinant vaiko gerovę. 
 • Bendras Šlapimo Tyrimas: Šlapimo tyrimas padeda vertinti inkstų ir šlapimo takų veiklą. Tyrimo metu nustatomi baltymai, gliukozė, eritrocitai ir kiti rodikliai, kurie gali rodyti įvairias sveikatos problemas. 
 • Pirmuonių Išmatų Tepinėlyje Nustatymas: Šis tyrimas leidžia nustatyti patogeninius mikroorganizmus ir parazitus išmatose. Tai ypač svarbu nustatant žarnyno infekcijas ar kitus virškinimo sistemos sutrikimus. 
 • HbA1c (Glikozilintas Hemoglobinas): Šis rodiklis rodo vidutinį gliukozės kiekį kraujyje per pastarąjį laikotarpį. Tai svarbu vertinant diabeto kontrolę ir ilgalaikę gliukozės būklę. 
 • TTH (Skydliaukę Stimuliuojantis Hormonas): Šis hormonas reguliuoja skydliaukės veiklą. Jo kiekio pokyčiai gali rodyti skydliaukės sutrikimus. 
 • FT4 (Laisvas Tiroksinas): Tai yra svarbus skydliaukės hormonas, kuris veikia medžiagų apykaitą ir energijos gamybą organizme. 
 • ATPO (Antitiroperoksidazė): Šis tyrimas padeda nustatyti antikūnus, kurie gali būti susiję su autoimuniniais skydliaukės sutrikimais. 
 • AST (Asparaginė Transaminazė) ir ALT (Alaninė Transaminazė): Fermentai, kurie yra susiję su kepenų veikla. Jų kiekio pokyčiai gali rodyti kepenų ligas ar kitas sveikatos problemas. 
 • Vitaminas D, Mg, Ca, Fe, Na, K: Šie tyrimai nustato skirtingų mineralų ir vitaminų koncentraciją organizme. Tai svarbu užtikrinant normalų organizmo funkcionavimą ir sveikatą.

 

Minimalus paketas (7 tyrimai) Maksimalus paketas (16 tyrimų)
KAINA – 20€  (Be akcijos – 29€) KAINA – 65€  (Be akcijos – 94€)
PIRKTI PIRKTI

 

– Pasiūlymas galioja iki 2023 m. rugsėjo 30 d.
– Kraujo paėmimo kaina 4 €
– Nuolaidos nesumuojamos

Adresai tyrimams

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.