Nustebinkite artimuosius Rezus dovanų kuponais leisdami jiems pasitikrinti sveikatą!

I – V 07:00-21:00

VI – VII 09:00-20:00

Jūsų krepšelis yra tuščias

Išsirinkę tyrimus spauskite mygtuką "Į krepšelį"

Registracija internetu

Streptokoko bakterijų antigenų nustatymas

Strep A - imunochromatografinis greitasis testas, skirtas kokybiniam A grupės Streptococcus bakterijų antigenų nustatymui gerklės tepinėlių mėginiuose.

Ūmų tonzilitą (pūlingą anginą) dažniausiai sukelia A grupės streptokokas. Tuomet pasireiškia daug simptomų - aukšta temperatūra, gerklės skausmas, padidėję ir skausmingi limfmazgiai, kraujo formulės pokyčiai. Tai sudaro beveik 20–30 % vaikų gerklės skausmo atvejų. Ši infekcija labiau būdinga vaikams ir jaunimui, rečiau – suaugusiems.

Streptococcus pyogenes yra nejudrūs Gram-teigiami kokai, kurie gali apsigyventi skirtingose žmogaus kūno vietose ir gali lemti sudėtingas infekcijas. Beta-hemolizinės A grupės streptokokai (Streptococcus pyogenes) yra pagrindinė viršutiniųjų kvėpavimo takų infekcijų, tokių kaip tonzilitas, faringitas ir kitos kvėpavimo infekcijos, priežastis. Jie taip pat sukelia pūlinę, endokarditą, gindyminį sepsį, meningitą ir artritą. Negydomos šios infekcijos gali lemti sudėtingas komplikacijas, įskaitant reumatinį uždegimą ir peritonzilinį abscesą.

 

KAINA – 10€

PIRKTI

 

-Medžiagos paėmimo kaina 2 €
-Nuolaidos nesumuojamos

Adresai tyrimams

REZUS puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.