Mėnėsio akcijos

Akcija karantino ir mitybos paketams


 

Karantino pasekmės – išsiderinęs režimas, persivalgymas ir nejudrumas.

Karantino metu, kai nerimo daugiau nei visada, sėdėjimas namuose nuolat apsuptiems maisto bei fizinės veiklos sumažėjimas gali pridėti ne tik papildomų kilogramų, bet tapti ir labai sunkiu išbandymu tiems, kas turi sunkumų, susijusių su mityba ir valgymo sutrikimais. Taip pat paskatinti lėtinių ligų paūmėjimą.

Mityba, kurioje gausu riebalų ir angliavandenių gali paskatinti širdies ir kraujagyslių, kepenų, kasos bei kitų organų sutrikimus. Vartojant daug raudonos mėsos, jūros gėrybių ir alkoholio padidėja rizika susirgti lėtine liga – podagra (dėl padidėjusio šlapimo rūgšties kiekio atsiranda natrio uratų kristalų, kurie nusėda sąnariuose bei vidaus organuose). Suklusti ir labiausiai atsirinkti kiek ir ko valgo, turėtų jau patyrę infarktą, turintys per didelį cholesterolio kiekį ir sergantieji įvairiomis širdies ir kraujagyslių ligomis.

*Norint įvertinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką, rekomenduojami tyrimai: lipidograma ir lipidų aterogeniškumo koeficientas, apolipoproteinų A1 ir B ištyrimas bei jų santykio nustatymas.

*Norint įvertinti kepenų ir kasos pažeidimų riziką, rekomenduojami tyrimai: ALT, AST, GGT, bilirubinai, pankreatinės amilazės, lipazės ir gliukozės koncentracijos nustatymai.

*Norint įvertinti podagrinio artrito riziką, rekomenduojami tyrimai: šlapimo rūgšties kiekis kraujyje ir CRB.

Paketus sudaro: lipidograma, lipidų aterogeniškumo koeficientas, ALT, AST, GGT, bendras ir tiesioginis bilirubinai, pankreatinė amilazė, lipazė, gliukozė, šlapimo rūgštis, CRB. Apolipoproteinai A1+B – tik MAXI pakete.

MINI KAINA – 35 €   (Be akcijos – 51 €)

MAXI KAINA – 51 €   (Be akcijos – 73 €)


-Akcija galioja iki liepos 31 d.
-Kraujo paėmimo kaina 3 €
-Nuolaidos nesumuojamos